Masz pytanie?

Smog? Zalana piwnica? Zimne pomieszczenie? Mamy rozwiązanie!

2018-09-24 10:59

Deszczowe poranki, coraz niższe temperatury i unoszący się w powietrzu zapach z opalanych domów. Nadeszła jesień.

 

Pomimo swej romantycznej aury, ta pora roku posiada chyba najmniejszą ilość zwolenników. Przenikliwy chłód, który wraz z wilgocią zaczyna dominować w powietrzu, staje się przyczyną wielu problemów. W wyniku spadającej odporności chorujemy my, a w wyniku złych warunków atmosferycznych „chorują” nasze mieszkania i domy. Dają się we znaki zalane piwnice i przeciekające dachy. W nieogrzanych i niesuszonych pomieszczeniach zaczyna rozwijać się pleśń, która prowadzić może nawet do problemów zdrowotnych. Do tego wszystkiego dokłada się zanieczyszczenie powietrza powstałe wskutek palenia w piecach nieodpowiednimi ku temu materiałami.

 

Ze względu na powyższe problemy bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie się na jesień.

 

  1. Najważniejsze jest zdrowie, więc warto zadbać o jakość powietrza, którym oddychamy. Oczyszczacze Daikin MC70L i MCK75JVM to ścisła czołówka w tej dziedzinie. Na uwagę zasługują także elegancki i nowoczesny Winix Zero oraz wielofunkcyjny Warmtec AP168 z rozbudowanym systemem filtracji.
  2. W walce z wilgocią pomogą osuszacze. Z występującej w naszym sklepie puli największym powodzeniem cieszą się urządzenia marki Fral oraz Master. Są to sprawdzeni producenci solidnych sprzętów stosowanych zarówno w przemyśle, jak i w gospodarstwach domowych.
  3. Nasza odpowiedź na straty ciepła w mieszkaniach to japońska firma Inverter. Piecyki naftowe tego producenta są skuteczne, łatwe w obsłudze i przede wszystkim – bezpieczne w użytkowaniu. Na podniesienie temperatury w pomieszczeniach przemysłowych (halach, magazynach, itp.) najlepsze będą nagrzewnice olejowe Master, Xaram, Firman.
Facebook