Masz pytanie?

Fral FSC 09.1 - zestaw i akcesoria

 

Komplet akcesoriów dołączanych klimatyzatora przenośnego Fral FSC 09.1 pozwala na użytkowanie w następujący sposób:


Praca w pomieszczeniu:

Zimne powietrze wydmuchiwane jest przez kratkę do pomieszczenia, ciepłe – wyprowadzane rurą na zewnątrz. Rura umieszczona jest luzem w oknie.

Klimatyzator przenośny Fral ustawiony w pomieszczeniu

 

 

Praca na zewnątrz:

Zimne powietrze wprowadzane jest rurą do pomieszczenia, ciepłe – wydmuchiwane jest przez kratkę. Rura umieszczona jest luzem w oknie.

Klimatyzator przenośny Fral ustawiony na zewnątrz

 

 

Po dokupieniu dodatkowych elementów możliwe są poniższe rozwiązania:


 • Klimatyzator przenośny Fral z uszczelką okiennąUszczelka okienna – zabezpiecza przed wpadaniem ciepłego powietrza. Może być stosowana przy ustawieniu klimatyzatora wewnątrz lub na zewnątrz.
   
 • Adaptor ścienny do klimatyzatorów FralAdaptor ścienny (kod: ACS07.121 + ACS07.064) – pozwala podłączyć rurę do otworu w ścianie. Może być stosowany przy ustawieniu klimatyzatora wewnątrz lub na zewnątrz.
   
 • Rura do klimatyzatorów przenośnych FralRura 200 cm (kod: ACS07.092A) lub 400 cm (kod: ACS07.092) – pozwala dostarczyć zimne powietrze dalej od klimatyzatora. UWAGA - ciepłe powietrze może być odprowadzane na maks. 150 cm.
   
 • Klimatyzator przenośny Fral dwie rury Ramka instalacyjna rury biała (kod: ACS07.062) lub czarna (kod: ACS07.184) – pozwala podłączyć druga rurę do klimatyzatora. Dzięki temu ciepłe i zimne powietrze może być wyrzucane jednocześnie za pomocą rur. Aby tak zrobić, należy dokupić też drugą rurę.
   
Facebook