Masz pytanie?

Galeria wybranych montaży cz. 4 (2013-2014)

Mieszkanie prywatne - Warszawa Tarchomin. Zamontowany klimatyzator: LG G12WL serii Stylist (moc chłodnicza 3,5 kW) obsługujący salon z kuchnią.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie szczytowej. Instalację przeprowadzono pod "plecami" j. wenętrznej na balkon, sprowadzono w korytku maskującym w dół i podłączono do agregatu posadowionego na posadzce balkonu. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie poza obrys balkonu.

Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Mieszkanie prywatne - Józefosław. Zamontowane klimatyzatory: LG G12WL serii Stylist oraz 2x A09LL serii ArtCool Mirror (moc chłodnicza 3,5 + 2x2,5 kW) obsługujące sypialnie oraz pokój dzienny.
Jednostki wewnętrzne zamontowano w pobliżu okien. W dwóch przypadkach instalację udało się wyprowadzić pod "plecami" jednostek na zewnątrz. a w jednym konieczne było zastosowanie odcinka korytka maskującego (Zleceniodawca nie zdecydował się na wykucie bruzd w ścianie przez nasza ekipę). Agregaty zewnętrzne podwieszono do elewacji budynku nad balkonami. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie poza obrys balkonów.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Mieszkanie prywatne - Piaseczno. Zamontowany klimatyzator: LG H12AK serii Deluxe (moc chłodnicza 3,5 kW) obsługujący salon z kuchnią.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie szczytowej budynku, w obrębie kuchni. Instalację wyprowadzono na balkon pod "plecami" j. wewętrznej a następnie sprowadzono w białym korytku maskującym po elewacji balkonu i podłączono do agregatu posadowionego na posadzce. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na balkon (woda będzie zbierana np. do kanistra).

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Mieszkanie prywatne - Warszawa Grochów. Zamontowany klimatyzator: multisplit LG 2xMS07AQ+MS12AQ+MU3M19 (moc chłodnicza 2x 2,1 + 3,5 kW) obsługujący dwie sypialnie oraz pokój dzienny.
Jednostki wewnętrzne zamontowano w pobliżu okna salonu oraz nad drzwiami sypialni. Instalację poprowadzono w bruzdach wykutych w ścianach oraz w wylewce, wyprowadzono w jednym miejscu na zewnątrz i podłączono do agregatu posadowionego na posadzce balkonu. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie do kanalizacji w łazience oraz kuchni (rurki ukryto w ścianach).

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Dom prywatny - Warszawa Wilanów. Zamontowane klimatyzatory: Fujitsu ASYG09LMCA (moc chłodnicza 2x 2,5 kW) obsługujące dwie sypialnie.
Jednostki wewnętrzne zamontowano w pobliżu okien Instalację wyprowadzono na zewnątrz i sprowadzono po elewacji na parter, gdzie podłączono do agregatów posadowionego na poziomie guntu. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na zewnątrz budynku.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Lokal biurowy  - Warszawa Włochy. Zamontowany klimatyzator: multisplit Gree 2xGWH(09) + GWHD(18) (moc chłodnicza 2x 2,5 kW) obsługujący dwa pomieszczenia
Jednostki wewnętrzne zamontowano po dwóch stronach ściany działowej. Instalację przeprowadzono w bruździe wykutej w ścianie (została zamaskowana i przykryta tapetą) do rogu pomieszczenia, sprowadzono w dół i wyprowadzono na balkon, gdzie podłączono do agregatu posadowionego na posadzce. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na balkon.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Mieszkanie prywatne - Warszawa Ursynów. Zamontowany klimatyzator: LG G12WL serii Stylist (moc chłodnicza 3,5 kW) obsługujący salon.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie szczytowej. Instalację przeprowadzono w bruździe wykutej w ścianie (wykończenie w terminie późniejszym przez Zleceniodawcę) do rogu pomieszczenia, wyprowadzono na balkon, gdzie w białym korytku maskującym doprowadzono i podłączono do agregatu posadowionego na posadzce. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie do kratki ściekowej na balkonie.

Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Drukarnia - Warszawa Jelonki. Zamontowane klimatyzatory: LG E12EL serii Basic (moc chłodnicza 2x 3,5 kW) obsługujące pomieszczenie biurowe.
Jednostki wewnętrzne zamontowano na ścianie szczytowej. Instalację przeprowadzono pod "plecami" j. wewnętrznych na zewnątrz, sprowadzono w korytku maskującym po elewacji i podłączono do agregatów mocowanych do ściany. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na zewnątrz.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Dom prywatny - Joniec. Zamontowany klimatyzator: LG H12AK serii Prestige (moc chłodnicza 3,5 kW) obsługujący salon.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie szczytowej, sąsiadującej z zadaszeniem tarasu. Instalację przeprowadzono pod "plecami" j. wewnętrznej na zewnątrz i podłączono do agregatu podwieszonego do elewacji budynku. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na dach nad tarasem.

Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Uniwersytet Warszawski - Wydział Biologii. Zamontowany klimatyzator: LG E12EL serii Basic (moc chłodnicza 3,5 kW) obsługujący pomieszczenie laboratoryjne.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie wewnątrz pomieszczenia. Instalację poprowadzono w korytku maskującym do najbliższego okna, wyprowadzono na zenątrz i podłączono do agregatu podwieszonego do elewacji budynku. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na zewnątrz.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Mieszkanie prywatne - Warszawa Bemowo. Zamontowany klimatyzator: LG D12AK serii Deluxe (moc chłodnicza 3,5 kW) obsługujący salon.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie szczytowej, sąsiadującej z balkonem. Instalację przeprowadzono pod "plecami" j. wewnętrznej na zewnątrz, sprowadzono w korytku maskującym po elewacji i podłączono do agregatu posadowionego na posadzce. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na balkon - woda będzie odprowadzana do rynny.

Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Dom prywatny - Warszawa Anin. Zamontowany klimatyzator przypodłogowy: LG CV09 (moc chłodnicza 2,5 kW) obsługujący pracownię o bardzo małej wysokości (niemożliwość zastosowania urządzenia ściennego)
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie działowej przy drzwiach. Instalację wyprowadzono na zewnątrz, prowadząc ze spadkiem w białym korytku maskującym i podłączono do agregatu podwieszonego na elewacji budynku. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na zewnątrz.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Mieszkanie prywatne - Warszawa Ursynów. Zamontowany klimatyzator: Daikin Emura FTXG50J-S (moc chłodnicza 5,0 kW) obsługujący salon.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie szczytowej, nad oknem. Instalację wyprowadzono na zewnątrz, sprowadzono w luzem dół po dachu na balkon i podłączono do agregatu posadowionego na posadzce. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na dach budynku

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Mieszkanie prywatne - Warszawa Wola. Zamontowany klimatyzator multisplit LG MS07AQ + MS12AWR + MU2M17 (moc chłodnicza j. wewnętrznych to 3,5 kW oraz 2,1 kW) obsługujący salon oraz sypialnię.
Jednostkę wewnętrzną posadowiono na posadzce balkonu. Instalację poprowadzono w bruzdach wykutych w ścianach (Zleceniodawca doprowadził ściany do wyglądu pokazanego na zdjęciach we własnym zakresie), wyprowadzono na balkon i podłączono do agregatu. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na balkon.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Dom prywatny - Skrzeszew. Zamontowane dwa klimatyzatory LG D12AK (moc chłodnicza 3,5 kW) obsługujące salon oraz pokój na poddaszu.
Jednostki wewnętrzne zamontowano na ścianach szczytowych. Instalację poprowadzono w korytkach maskujących. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na dach oraz na kostkę przed domem.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Mieszkanie prywatne - Pruszków. Zamontowany klimatyzator LG S12MH (moc chłodnicza 3,5 kW) obsługujący salon.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie prostopadłej do okien. Instalację poprowadzono w korytku maskującym do rogu pomieszczenia, sprowadzona w dół a następnie wyprowadzono na balkon i także w korytku doprowadzono do agregatu posadowionego na posadzce w pewnym oddaleniu od obsługiwanego pomieszczenia. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na balkon.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Mieszkanie prywatne - Warszawa Mokotów. Zamontowany klimatyzator: LG ArtCool CA12AWR (moc chłodnicza 3,5 kW) obsługujący salon.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie prostopadłej do okien Instalację poprowadzono w brużdzie wykutej w ścianie do rogu pomieszczenia, wyprowadzono na loggię, sprowadzono w dół w białym korytku maskującym i podłączono do agregatu posadowionego na posadzce. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na loggię.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Mieszkanie prywatne - Łajski k/Legionowa. Zamontowane klimatyzatory: 3 kpl. LG E09SQ (moc chłodnicza 3*2,5 kW) obsługujące salon na parterze i dwa pokóje na poddaszu.
Jednostkę wewnętrzną dla salonu zamontowano na ścianie szczytowej budynku. Instalację wyprowadzono pod "plecami" urządzenia na zewnątrz, gdzie w białym korytku maskującym doprowadzono ją i podłączono do agregatu podwieszonego na konstrukcji mocowanej do elewacji.. Skropliny odprowadzono na zewnątrz. Jednostki wewnętrzne dla poddasza zamontowano po dwóch stronach tej samej ściany działowej. Obie instalacje poprowadzono w jednym z pomieszczeń w korytku maskującym, wyprowadzono na zewnątrz i podłączono do agregatów podwieszonych tak samo, jak dla urządzenia w salonie. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie także na zewnątrz.

 

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Mieszkanie prywatne - Pruszków. Zamontowany klimatyzator: LG P12RL serii Standard (moc chłodnicza 3,5 kW) obsługujący salon z kuchnią.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie prostopadłej do okien. Instalację poprowdzono w bruździe wykutej w ścianie do rogu pomieszczenia, wyprowadzono na zewnątrz i podłączono do agregatu posadowionego na tarasie. Wykończenie bruzdy oraz otwory przelotowego przez ścianę - w terminie późniejszym. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na taras.

Klimatyzatory Klimatyzatory

 

Mieszkanie prywatne - Warszawa Mokotów. Zamontowany klimatyzator: LG E12SQ (moc chłodnicza 3,5 kW) obsługujący salon.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie szczytowej budynku, graniczącej z loggią. Instalację wyprowadzono pod "plecami" urządzenia na loggię, gdzie w białym korytku maskującym doprowadzono ją i podłączono do agregatu posadowionego na posadzce. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie na loggię.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory

 

 

`
Facebook