Masz pytanie?

Galeria wybranych montaży cz. 9 (2019)

Mieszkanie prywatne – Ożarów Mazowiecki. Zamontowany klimatyzator: Gree GWH12AAB z serii Bora (moc chłodnicza 3,2 kW) obsługujący salon.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie szczytowej. Instalację wyprowadzono pod "plecami" klimatyzatora na zewnątrz, a następnie w krótkim odcinku maskownicy doprowadzono po elewacji budynku do agregatu zamocowanego na tej samej wysokości. Skropliny sprowadzono w rurce do poziomu posadzki, gdzie zbierane będą do zbiornika.

klimatyzator gree gwh12aab bora montaz warszawa klimatyzator gree gwh12aab bora montaz warszawa

 

Dom – Mysiadło. Zamontowany klimatyzator: Daikin FTXC35A z serii Sensira Comfort (moc chłodnicza 3,3 kW) obsługujący biuro.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie prostopadłej do ściany okiennej. Instalację wyprowadzono pod "plecami" klimatyzatora na zewnątrz do agregatu zamocowanego na tej samej wysokości. Skropliny wyprowadzono na zewnątrz, skąd swobodnie kapią na dach.

klimatyzator split daikin ftxc35a montaz warszawa klimatyzator split daikin ftxc35a montaz warszawa

 

Mieszkanie prywatne – Warszawa Białołęka. Zamontowany klimatyzator: Daikin FTXC50B z serii Sensira Plus (moc chłodnicza 5,1 kW) obsługujący salon.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie szczytowej pomiędzy drzwiami balkonowymi a oknem. Instalację wyprowadzono pod "plecami" klimatyzatora na zewnątrz, a następnie w maskownicy sprowadzono po elewacji budynku do agregatu zewnętrznego posadowionego na posadzce. Skropliny odprowadzono na zewnątrz razem z instalacją chłodniczą i sprowadzono w rurce do poziomu posadzki, gdzie woda będzie swobodnie wypływać.

klimatyzator split daikin ftxc50b montaz warszawa klimatyzator split daikin ftxc50b montaz warszawa

 

Mieszkanie prywatne – Warszawa Bemowo. Zamontowany klimatyzator: Daikin FTXZ50N z serii Ururu Sarara (moc chłodnicza 5,0 kW) obsługujący salon.
Jednostka wewnętrzna zamontowana została na ścianie balkonowej, a instalację wyprowadzono „za plecami” urządzenia i sprowadzono w korytku maskującym po elewacji. Jednostka zewnętrzna umiejscowiona została równolegle do ściany, na posadzce. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie razem z instalacją chłodniczą na zewnątrz, gdzie zbierane będą do pojemnika ustawionego na balkonie.

klimatyzator split daikin ftxz50n montaz warszawa klimatyzator split daikin ftxz50n montaz warszawa klimatyzator split daikin ftxz50n montaz warszawa klimatyzator split daikin ftxz50n montaz warszawa

 

Mieszkanie prywatne – Piaseczno. Multisplit Gree GWH09UB + GWH09UB + GWHD(18) z jednostkami wewnętrznymi serii U-Crown (o mocy chłodniczej 2,6 i 2,6 kW).
Jedną z jednostek powieszono prostopadle do ściany szczytowej, obok drzwi balkonowych, wyprowadzając instalację z lewej strony urządzenia w maskownicy na zewnątrz i sprowadzając ją po elewacji do agregatu.
Drugą jednostkę zainstalowano w dalszym pomieszczeniu. Instalacja została wypuszczona „za plecami” do pokoju obok i poprowadzona w bruździe na zewnątrz. Następie, w korytku maskującym skierowano ją w dół po elewacji i równolegle do posadzki aż do agregatu.
W obu wypadkach skropliny zostały odprowadzone grawitacyjnie do zbiorników znajdujących się na balkonie.

klimatyzator split gree gwh09ub realizacja warszawa klimatyzator split gree gwh09ub realizacja warszawa klimatyzator split gree gwh09ub realizacja warszawa klimatyzator split gree gwh09ub realizacja warszawa klimatyzator split gree gwh09ub realizacja warszawa klimatyzator split gree gwh09ub realizacja warszawa klimatyzator split gree gwh09ub realizacja warszawa

 

Mieszkanie prywatne – Warszawa Wola Zamontowany klimatyzator: Gree GWH09QB z serii Lomo Eco (moc chłodnicza 2,5 kW) obsługujący salon.
Jednostka wewnętrzna została dyskretnie zamontowana w rogu, pomiędzy oknem a ścianą prostopadłą. Instalację chłodniczą wyprowadzono od razu "za plecami" urządzenia, spuszczono po elewacji i równolegle do posadzki balkonowej skierowano do agregatu zewnętrznego, ustawionego prostopadle do ściany szczytowej. Skropliny odprowadzono grawitacyjnie w korytku maskującym (razem z instalacją chłodniczą) na zewnątrz balkonu.

klimatyzator split gree gwh09qb lomo eco montaz warszawa klimatyzator split gree gwh09qb lomo eco montaz warszawa klimatyzator split gree gwh09qb lomo eco montaz warszawa

 

Mieszkanie prywatne – Warszawa Bemowo Zamontowany klimatyzator: Gree GWH09QB z serii Lomo Luxury (moc chłodnicza 2,6 kW) obsługujący salon.
Jednostkę wewnętrzną zamontowano na ścianie szczytowej, a instalacja chłodnicza, wyprowadzona "za jej plecami", poprowadzona została w korytku maskującym po elewacji w dół, do agregatu. Skropliny – razem z instalacją chłodniczą – odprowadzono grawitacyjnie na balkon, gdzie będą swobodnie spływały.

klimatyzator split gree gwh09qb lomo eco montaz warszawa klimatyzator split gree gwh09qb lomo eco montaz warszawa klimatyzator split gree gwh09qb lomo eco montaz warszawa

 

Dom prywatny – Warszawa Rembertów.Zamontowany klimatyzator: Gree GWH12UB z serii U-Crown (moc chłodnicza 3,5 kW).
Aby zminimalizować ilośc zajmowanego miejsca, jednostka wewnętrzna i agregat zostały zawieszone po dwóch stronach ściany – "plecy w plecy". W poniższym przypadku skropliny wyprowadzono grawitacyjnie na zewnątrz i pozwolono im kpać swobodnie do ogrodu.

klimatyzator split gree gwh12ub montaz warszawa klimatyzator split gree gwh12ub montaz warszawa

 

 

Facebook