Masz pytanie?

Oczyszczacze powietrza (nowoczesne)

Oczyszczacze powietrza nowoczesne to urządzenia najbardziej zaawansowane technicznie dostępne na rynku polskim. Nie są wiele droższe od typowych oczyszczaczy z naszej oferty, ale równie skutecznie oczyszczają powietrze i są niedrogie w eksploatacji (co w przypadku porównania kosztów eksploatacji na przestrzeni kilku lat znacznie przemawia za ich zakupem). Urządzenia te oczyszczają powietrze nieco inaczej niż typowe, niemniej w celu oczyszczenia także zasysają powietrze i po oczyszczeniu wydmuchują je do pomieszczenia.

Sprawdzony sposób na pozbycie się smogu z mieszkania

Problem smogu jest szczególnie widoczny w dużych polskich miastach, ale mniejsze miejscowości wcale nie pozostają bezpieczne. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne oczyszczacze powietrza. Ich głównym zadaniem jest usunięcie z domu wszelkich szkodliwych, drobnych cząsteczek. W efekcie powietrze pozostaje czyste, dzięki czemu nie naraża domowników na choroby dróg oddechowych czy alergie.

Nie wszystkie oczyszczacze powietrza nowoczesne nadają się w równy sposób do walki ze smogiem. Wiele zależy od samego modelu oraz zamieszczonego w urządzeniu filtra. W naszej ofercie można znaleźć urządzenia wyposażone w różnego rodzaju filtry, m.in. katalityczne, elektrostatyczne, antysmogowe, UV i inne.

Czytaj więcej
Facebook