Masz pytanie?

Oczyszczacze powietrza Warmtec

Rodzime produkty służące oczyszczaniu powietrza w niczym nie ustępują zagranicznym. Są wręcz konkurencyjne pod wieloma względami: wydajności, energooszczędności oraz ceny. Oczyszczacze powietrza Warmtec należą do ścisłej światowej czołówki. Dzięki nim ochrona przed szkodliwymi zanieczyszczeniami znajduje się w zasięgu ręki każdego konsumenta w Polsce.

Eliminacja problemu smogu

Każdy oczyszczacz powietrza Warmtec wyposażony jest w specjalne filtry. Ich głównym zadaniem jest usuwanie smogu, aby mieszkańcy mogli cieszyć się rześkim, zdrowym powietrzem. Filtry wyłapują pyły PM 2,5 oraz PM 10, uznane przez WHO za zanieczyszczenie atmosferyczne mające najbardziej destrukcyjny wpływ na organizm człowieka. Nie trzeba przy tym wierzyć na słowo producentowi. Oczyszczacze powietrza Warmtec posiadają wbudowane czujniki i cyfrowe wskaźniki jakości powietrza. Informują one o zawartości PM w pomieszczeniu. Można więc w łatwy sposób przekonać się o skuteczności urządzenia.

Czytaj więcej
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP 350 W+ z nawilżaniem, filtrem Hepa H13 i WiFi (80m2)

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP 350 W

  Wydajność: max 80 m2

  Poziom hałasu: 30-54 dB

  Szacunkowy roczny koszt filtrów: 247 zł (razem z wkładem nawilżającym)

  Pobór mocy: 65 W

  Gwarancja: 3 lata, door-to-door


  Oczyszczacz powietrza AP350 marki WARMTEC to doskonałe rozwiązanie dla alergików, astmatyków, palaczy. Urządzenie jako jedno z nielicznych posiada atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH) oraz możliwość sterowania przez WiFi. Dzięki rozbudowanemu zestawowi filtrów mieszczących się w kompaktowej obudowie, oczyszczacz Warmtec sprawdzi się w gęsto umeblowanych salonach i zastawionych biurach o powierzchni sięgającej aż 80m2. Sprzęt został dodatkowo wyposażony w nawilżacz powietrza oraz wyświetlacz informujący o jakości powietrza.

  Cena:1.799,00PLN
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP NEO z WiFi i dwoma filtrami Hepa H13 (100m2)

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Neo

  Wydajność: max 100m2

  Poziom hałasu: 30-66 dB

  Szacunkowy roczny koszt filtrów: 275 zł

  Pobór mocy: max 80 W

  Gwarancja: 3 lata, door-to-door


  Oczyszczacz powietrza AP Neo marki WARMTEC to jedyny oczyszczacz w naszej ofercie z podwójną warstwą filtrów HEPA, przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 100m2. Posiada  atest PZH, wyświetlacz PM2,5 w powietrzu, a jefo maksymalny przepływ powietrza to aż 750m3/h. AP Neo to kolejny świetny oczyszczacz powietrza tej marki.

  Cena:1.299,00PLN
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP 200 W z filtrem Hepa H13 (60m2)

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP 200 W

  Wydajność: max 60m2

  Poziom hałasu: 30-61 dB

  Szacunkowy roczny koszt filtrów: 150 zł

  Pobór mocy: 45 W

  Gwarancja: 3 lata, door-to-door

   


  Oczyszczacz powietrza AP200W marki WARMTEC to doskonałe rozwiązanie dla alergików, astmatyków, palaczy. Urządzenie jako jedno z nielicznych posiada atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH). Dzięki rozbudowanemu zestawowi filtrów mieszczących się w kompaktowej obudowie, oczyszczacz Warmtec sprawdzi się w gęsto umeblowanych salonach i zastawionych biurach o powierzchni sięgającej aż 60m2.

   

Facebook