Masz pytanie?

Poradnik kupującego - nagrzewnice powietrza

NAGRZEWNICE POWIETRZA:

 

 • Jaką nagrzewnice powietrza wybrać do ogrzania warsztatu?
  (Dla takich przestrzeni jak duże hale magazynowe lub warsztaty, utrzymanie komfortowej temperatury w warunkach zimowych może być niezwykle trudne. Tym bardziej, jeśli specyfika pracy wymaga częstego otwierania bramy wejściowej, co powoduje ciągłą wymianę powietrza...)

 

 • Czy nagrzewnice powietrza są ekonomiczne?
  Jak sama nazwa wskazuje, jest to urządzenie służące do generowania ciepła. W tym celu potrzebuje odpowiedniej ilości energii elektrycznej, które będzie w stanie przetworzyć w energię cieplną.

 

 • Jaki rodzaj nagrzewnicy powietrza wybrać?
  To jeden z popularniejszych modeli ze względu na tanią eksploatację. Butla gazu nie kosztuje zbyt wiele. Co więcej, nagrzewnica na gaz sama w sobie nie należy do drogich, więc na jej zakup może sobie pozwolić praktycznie każdy. Kolejną zaletą jest wydajność. 

 

 • Przenośne nagrzewnice powietrza - jaką wybrać? Rodzaje oraz ich zastosowanie
  (Przenośne nagrzewnice powietrza określane także jako mobilne dmuchawy lub piece nadmuchowe to świetnie rozwiązanie do nagrzania w krótkim czasie przestrzeni różnych typów. Podobnie jednak, jak w wielu innych przypadkach dzielą się one na pomniejsze rodzaje, z których każdy ma niejednorodne atuty oraz nieco inne przeznaczenie. Poniżej podpowiadamy, jak wybrać dla siebie ich najlepszy wariant...)

 

 • Jak dobrać moc nagrzewnicy powietrza?
  (Najprostszą, wstępną metodą doboru nagrzewnicy powietrza jest (w przypadku budynku dobrze izolowanego i wysokości pomieszczenia ~2,6 m2) skorzystanie z ougólnionego przelicznika...)

 

 

 

 • Tanie grzanie budynków gospodarczych
  (Ogrzewanie budynków gospodarczych jest zwykle nie lada wyzwaniem. Obiekty te są zazwyczaj wysokie, o bardzo dużych kubaturach i z reguły słabo ocieplone. Zastosowanie konwencjonalnych systemów ogrzewania...)

 

 

 

 • Dmuchamy na zimne - ciepło w zasięgu ręki
  (W sezonie grzewczym najbardziej poszukiwanymi na rynku produktami są różnego rodzaju urządzenia dostarczające ciepło. Piece, kaloryfery, termowentylatory to temat bardzo często pojawiający się podczas...)

 

 

 

 

 • Czy kominek elektryczny ogrzeje pomieszczenie?
  Wieczory przy kominku z nastrojowo trzaskającym ogniem to marzenie niejednej osoby. Nie musisz z niego rezygnować, nawet mieszkając w bloku. Alternatywą dla tradycyjnych kominków są modele elektryczne. Dowiedz się, czym się charakteryzują. Czy kominki elektryczne dają ciepło? Jakie mają funkcje? Wyjaśniamy.
 • Jak działają grzejniki konwekcyjne? Podpowiadamy

  Grzejnik konwekcyjny to łatwe w obsłudze, wydajne i energooszczędne źródło ogrzewania. To jednak niejedyne zalety, jakimi charakteryzuje się grzejnik konwekcyjny. Co to jest, jak działa i dlaczego warto go stosować? Wyjaśniamy.

 • O tym musisz pamiętać, wybierając kominek elektryczny!

  Tradycyjne kominki są dość drogie i niepraktyczne w użytkowaniu. Obecnie ustępują więc miejsca bardzo przystępnej alternatywie, jaką są kominki elektryczne. Jedną z ich zalet jest szeroki wybór modeli, który może jednak być kłopotliwy. Dlatego przyjrzymy się bliżej najważniejszym kwestiom przemawiającym za zakupem danego modelu.

`
Facebook