Masz pytanie?

Poradnik kupującego - nawilżacze powietrza

NAWILŻACZE POWIETRZA:

 

 • Jaką wodę stosować do nawilżacza ultradźwiękowego?
  (Nawilżacze powietrza notują rekordowe wyniki sprzedaży każdej jesieni, kiedy to mieszkańcy doświadczają potrzeby utrzymania odpowiedniej wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Na rynku dostępnych jest wiele modeli nawilżaczy. Zajmiemy się dzisiaj opisem...)

 

 • Jaki nawilżacz powietrza wybrać do sypialni?
  Nie tylko bezsenność świadczy o zbyt niskiej wilgotności powietrza, a więc wynoszącej poniżej 45%. Jeśli odczuwasz suchość w ustach lub drapanie w gardle, masz męczący kaszel, podrażnione struny głosowe czy popękane usta, albo zdarza Ci się chrapać, a przyczyną tych dolegliwości nie jest żadna infekcja, winne może być nieodpowiednie powietrze w sypialni.

 

 • Jak nawilżyć powietrze w pokoju?
  (Sezon jesienno-zimowy stanowi ogromne wyzwanie dla dróg oddechowych człowieka. Kaloryfery buchające ciepłem powodują błyskawiczne wysychanie powietrza w przestrzeni mieszkalnej, co wiąże się z drapaniem w gardle, pojawieniem się kaszlu, stanami zapalnymi zatok przynosowych, czy wysychaniem śluzówki oka. Jak temu zapobiec, nie rezygnując jednocześnie z ciepła? Jakie są sprawdzone sposoby na nawilżenie powietrza w pokoju?)

 

 • Ranking nawilżaczy ewaporacyjnych 2021 - najlepsze urządzenia na rynku
  (Znaczenie nawilżacza powietrza wybrzmiewa szczególnie w sezonie grzewczym, kiedy suche powietrze staje się przyczyną wielu problemów dróg oddechowych. Długotrwałe przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach, które nie posiadają systemu nawilżania, to prosta droga do zapalenia zatok czy podrażnienia śluzówki nosa...)

 

 • Jaki nawilżacz powietrza wybrać do roślin?
  (Moda na rośliny doniczkowe utrzymuje się już od wielu sezonów. Wystrój wnętrz w stylu urban jungle to wciąż jeden z najchętniej stosowanych zabiegów aranżacyjnych. Egzotyczne rośliny sprawiają, że czujemy się przytulnie, a ich uprawa dostarcza wiele satysfakcji...)

 

 

 

 • Nawilżacze powietrza - jaki typ wybrać?
  (Proces wytwarzania pary wodnej przez nawilżacz powietrza może być trojaki. W zależności od rodzaju technologii, jaką zastosowano w ich budowie, dzielimy je na trzy grupy główne...)

 

 

 • Zostaniemy rodzicami - jaki nawilżacz wybrać do pokoju dziecka?
  (Kupować nawilżacz czy nie kupować? Przed takim dylematem, w obliczu narodzin dziecka, staje wielu rodziców. Pytanie jednak powinno brzmieć „jaki rodzaj nawilżacza powietrza wybrać"...)
 • 10 powodów, dla których warto kupić nawilżacz powietrza

  Poziom wilgotności powietrza w domu wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Zarówno podczas letnich upałów, jak i w okresie jesienno-zimowym, gdy intensywnie pracuje ogrzewanie, może być problem z utrzymaniem optymalnego nawilżenia. Zbyt suche powietrze to spora niedogodność. Jeśli też się z nią zmagasz, zastanawiałeś się już pewnie, czy warto używać nawilżacza powietrza? W tym poradniku przedstawiamy główne argumenty za takim rozwiązaniem.

Facebook