Masz pytanie?

Standardowy montaż klimatyzatora

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać? Doradztwo, montaż oraz serwis, a wszystko w miłej atmosferze - to nas wyróżnia! Postaw na jakość. Nie patrz tylko na cenę - zadowolenie z usługi jest warte więcej niż kilkadziesiąt zł.

 

Jeśli mieszkasz w Warszawie (lub okolicach) i chcesz sklimatyzować pokój/mieszkanie/dom/biuro możesz od razu umówić się na bezpłatną wizytę konsultantów dzwoniąc (w godz. 8-15.30) pod nr 504 216 538 lub pisząc maila klimatyzacja@klimatop.pl - wówczas przyjedziemy i doradzimy na miejscu. Jeśli nie masz na to czasu prześlij na w/w adres zdjęcia pomieszczenia oraz balkonu lub elewacji budynku (miejsca, gdzie ma być zainstalowana jednostka zewnętrzna), wraz z informacją o wielkości pomieszczenia. W przypadku prostych dla nas tematów niezwłocznie prześlemy propozycję techniczno/terminowo/cenową, a niejednokrotnie bywa tak, że w przypadku akceptacji wystarcza to do umówienia montażu (po tysiącach wykonanych montaży niektóre sytuacje i tematy są już dla nas typowe i powtarzalne).

 

Łączne ceny urządzeń z montażem standardowym podajemy TUTAJ Zapoznaj się z nimi i w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości - dzwoń 504 216 538 lub 22 743 21 22! Postaramy się udzielić odpowiedzi na każde pytanie związane z montażem klimatyzacji.

 

Zobacz kilkanaście wybranych przykładowo montaży wykonanych w ostatnich latach przez KLIMA-TOP (kliknij w poniższy obrazek):


 

Facebook