Masz pytanie?

Wskaźniki domowe

Wskaźniki domowe to urządzenia służące do domowych pomiarów takich parametrów jak: temperatura, wilgotność, czas, ciśnienie, wysokość, opady deszczu, siła wiatru itp. Urządzenia ze wskazaniami cyfrowymi są zasilane bateriami dostępnymi na polskim rynku (jak. AA-"paluszek", AAA-"mały paluszek", pastylkowe CR2020, CR2032 itp) lub zasilaczami sieciowymi dostarczanymi w komplecie. Pomiary parametrów dokonywane są w typowych zakresach dokładności dla tego typu urządzeń. Wśród wskaźników domowych najpopularniejsze ... [Czytaj więcej]
 • Czujnik jakości powietrza PM2.5 NOKLEAD A10 ** ODBIÓR OD RĘKI ** WYSYŁKA EKSPRES! **

  Czujnik jakości powietrza NOKLEAD A10

  Czujnik zanieczyszczeń NOKLEAD A10 pozwala w czasie rzeczywistym sprawdzać stężenie niebezpiecznego pyłu. Dzięki precyzyjnemu czujnikowi laserowemu dokładny poziom PM2.5 jest wyświetlany na czytelnym ekranie LED. Czujnik pyłów jest zasilany ładowarką dołączoną w oryginalnym zestawie.

  Cena:269,00PLN
 • Czujnik jakości powietrza PM2.5 NOKLEAD A8 - stacja pogodowa ** -10 zł ZA PRZEDPŁATĘ ** WYSYŁKA 24h! **

  Czujnik jakości powietrza PM2.5 NOKLEAD A8

  Czujnik NOKLEAD A8 pozwala w czasie rzeczywistym sprawdzać stężenie niebezpiecznego pyłu PM2.5, temperaturę, poziom wilgotności oraz aktualną godzinę. Dzięki precyzyjnemu czujnikowi laserowemu dokładny poziom PM2.5 jest wyświetlany na czytelnym ekranie LED. Stacja pogodowa jest zasilana poprzez stację dokującą dołączoną w zestawie.

  Cena:349,00PLN
 • Detektor jakości powietrza MINI A12 PM2.5 - miernik smogu ** ODBIÓR OD RĘKI ** WYSYŁKA GRATIS EKSPRES! **

  Detektor jakości powietrza MINI A12 PM2.5 - miernik smogu

  Kompaktowy miernik jakości powietrza wskazujący stężenie pyłów PM2,5. Niewielkie wymiary i zasilanie za pomocą ładowanego akumulatora umożliwia ustawienie urządzenia w dowolnym miejscu w naszym mieszkaniu, a także zabranie wskaźnika ze sobą. Dzięki temu zawsze będziemy wiedzieli o niebezpiecznym poziomie smogu, co pozwoli nam na szybszą reakcję, a tym samym – lepszą ochronę zdrowia naszego i naszych bliskich.

  Cena:279,00PLN
 • Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO 100

  Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO 100

  Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO-100

  • pomiar temperatury,
  • pomiar wilgotności,
  • pomiar zawartości CO2.
 • Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO 60

  Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO 60

  Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO-60

  • pomiar temperatury,
  • pomiar wilgotności,
  • pomiar zawartości CO2.
 • Stacja Pogodowa WS 9750 !KOBIETA!

  Stacja Pogodowa WS 9750 !KOBIETA!

  W przypadku tej stacji pogodowej, pogodynka będzie zmieniała swoje ubranie zależnie od aktualnej temperatury. Wyświetlane będą prócz tego wartości temperatury na zewnątrz / w pomieszczeniu oraz wartości maksymalne temperatury na zewnątrz.

 • Decybelomierz Voltcraft SL 200

  Decybelomierz Voltcraft SL 200

  Cyfrowy miernik natężenia dźwięku o zakresie pomiarowym od 30 do 130 dB. Spełnia wymogi normy EN 60651 klasa 2 oraz EN 61672, co sprawia, że doskonale nadaje się do przeprowadzania pomiarów pola oraz pomiarów profesjonalnych. Posiada filtry korekcyjne A i C.

 • Decybelomierz Voltcraft SL 451

  Decybelomierz Voltcraft SL 451

  Cyfrowy miernik poziomu natężenia dźwięku. Odporna obudowa z gumową ramką ochronną umożliwia korzystanie z urządzenia w trudnych warunkach, a rejestrator danych i złącze USB zapewniają współpracę z komputerem.

   

  Oprogramowanie SL-451 umożliwia pomiary i ocenę zgodną z DIN 15905-5 do zapobiegania uszkodzeniom słuchu wywoływanym wysoką emisją dźwięku w elektroakustycznych instalacjach nagłaśniających.

 • Miernik zawartości tlenu w powietrzu Greisinger GOX 100 T

  Miernik zawartości tlenu w powietrzu Greisinger GOX 100 T

  Kompaktowe urządzenie pomiarowe do pomiarów zawartości tlenu w powietrzu. Idealnie sprawdza się podczas nurkowania, w zakresie bezpieczeństwa pracy, techniki klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i wielu innych.

Facebook