Masz pytanie?

Wskaźniki domowe

Wskaźniki domowe to urządzenia służące do domowych pomiarów takich parametrów jak: temperatura, wilgotność, czas, ciśnienie, wysokość, opady deszczu, siła wiatru itp. Urządzenia ze wskazaniami cyfrowymi są zasilane bateriami dostępnymi na polskim rynku (jak. AA-"paluszek", AAA-"mały paluszek", pastylkowe CR2020, CR2032 itp) lub zasilaczami sieciowymi dostarczanymi w komplecie. Pomiary parametrów dokonywane są w typowych zakresach dokładności dla tego typu urządzeń. Wśród wskaźników domowych najpopularniejsze ... [Czytaj więcej]
 • Czujnik jakości powietrza PM2.5 NOKLEAD A10 ** PROMOCJA ** ODBIÓR OD RĘKI ** WYSYŁKA EKSPRES! **

  Czujnik jakości powietrza NOKLEAD A10

  Czujnik zanieczyszczeń NOKLEAD A10 pozwala w czasie rzeczywistym sprawdzać stężenie niebezpiecznego pyłu. Dzięki precyzyjnemu czujnikowi laserowemu dokładny poziom PM2.5 jest wyświetlany na czytelnym ekranie LED. Czujnik pyłów jest zasilany ładowarką dołączoną w oryginalnym zestawie.

   

  UWAGA PROMOCJA! Skorzystaj i zyskaj aż 106,00 zł!

  Cena:269,00»163,00PLN
 • Detektor jakości powietrza MINI A12 PM2.5 - miernik smogu ** PROMOCJA ** ODBIÓR OD RĘKI ** WYSYŁKA GRATIS EKSPRES! **

  Detektor jakości powietrza MINI A12 PM2.5 - miernik smogu

  Kompaktowy miernik jakości powietrza wskazujący stężenie pyłów PM2,5. Niewielkie wymiary i zasilanie za pomocą ładowanego akumulatora umożliwia ustawienie urządzenia w dowolnym miejscu w naszym mieszkaniu, a także zabranie wskaźnika ze sobą. Dzięki temu zawsze będziemy wiedzieli o niebezpiecznym poziomie smogu, co pozwoli nam na szybszą reakcję, a tym samym – lepszą ochronę zdrowia naszego i naszych bliskich.

   

  UWAGA PROMOCJA! Skorzystaj i zyskaj aż 72,00 zł!

  Cena:279,00»207,00PLN
 • Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO 100

  Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO 100

  Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO-100

  • pomiar temperatury,
  • pomiar wilgotności,
  • pomiar zawartości CO2.
 • Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO 60

  Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO 60

  Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO-60

  • pomiar temperatury,
  • pomiar wilgotności,
  • pomiar zawartości CO2.
 • Stacja Pogodowa WS 9750 !KOBIETA!

  Stacja Pogodowa WS 9750 !KOBIETA!

  W przypadku tej stacji pogodowej, pogodynka będzie zmieniała swoje ubranie zależnie od aktualnej temperatury. Wyświetlane będą prócz tego wartości temperatury na zewnątrz / w pomieszczeniu oraz wartości maksymalne temperatury na zewnątrz.

 • Decybelomierz Voltcraft SL 200

  Decybelomierz Voltcraft SL 200

  Cyfrowy miernik natężenia dźwięku o zakresie pomiarowym od 30 do 130 dB. Spełnia wymogi normy EN 60651 klasa 2 oraz EN 61672, co sprawia, że doskonale nadaje się do przeprowadzania pomiarów pola oraz pomiarów profesjonalnych. Posiada filtry korekcyjne A i C.

 • Decybelomierz Voltcraft SL 451

  Decybelomierz Voltcraft SL 451

  Cyfrowy miernik poziomu natężenia dźwięku. Odporna obudowa z gumową ramką ochronną umożliwia korzystanie z urządzenia w trudnych warunkach, a rejestrator danych i złącze USB zapewniają współpracę z komputerem.

   

  Oprogramowanie SL-451 umożliwia pomiary i ocenę zgodną z DIN 15905-5 do zapobiegania uszkodzeniom słuchu wywoływanym wysoką emisją dźwięku w elektroakustycznych instalacjach nagłaśniających.

 • Miernik zawartości tlenu w powietrzu Greisinger GOX 100 T

  Miernik zawartości tlenu w powietrzu Greisinger GOX 100 T

  Kompaktowe urządzenie pomiarowe do pomiarów zawartości tlenu w powietrzu. Idealnie sprawdza się podczas nurkowania, w zakresie bezpieczeństwa pracy, techniki klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i wielu innych.

Facebook