Masz pytanie?

Wskaźniki profesjonalne

Wskaźniki profesjonalne to urządzenia służące do zastosowań komercyjnych i pomiarów takich parametrów jak: temperatura, wilgotność, ciśnienie, hałas, natężenie światła, promoeniowanie, opady deszczu, siła wiatru itp. Urządzenia są zasilane bateriami dostępnymi na polskim rynku (jak. AA-"paluszek", AAA-"mały paluszek", pastylkowe CR2020, CR2032 itp) lub zasilaczami sieciowymi dostarczanymi w komplecie. Pomiary parametrów dokonywane są znacznie ... [Czytaj więcej]
 • Analizator wilgotności drewna i mat. budowlanych GMI 15

  Analizator wilgotności drewna i mat. budowlanych GMI 15

  Za pomocą GMI 15 daje się określić wilgotność drewna do głębokości ok. 3 cm, betonu lub jastrychu do głębokości ok. 4 cm.

 • Anemometr Voltcraft PL-130 AN

  Anemometr Voltcraft PL-130 AN

  Urządzenie to służy do pomiaru natężenia słyszalnych sygnałów dźwiękowych w skalach dB(A) i dB(C).

 • Cyfrowy luksomierz MS-1300

  Cyfrowy luksomierz MS-1300

  Urządzenie to służy do precyzyjnego określenia niezbędnej ilości światła w domu, pracy, szpitalu, szkole itp., jak również do kontrolowania poszczególnych części oświetlenia. Poręczny miernik wyposażony w ruchomy czujnik światła.

 • Decybelomierz Voltcraft SL 100

  Decybelomierz Voltcraft SL 100

  Urządzenie to służy do pomiaru natężenia słyszalnych sygnałów dźwiękowych w skalach dB(A) i dB(C).

 • Licznik Geigera Voltcraft Gamma Check

  Licznik Geigera Voltcraft Gamma Check

  Licznik Geigera pozwala mierzyć poziom radioaktywności badanych materiałów. Dzięki niemu można szybko i łatwo ocenić poziom ewentualnego skażenia radioaktywnego środków spożywczych, materiałów budowlanych i innych.

   

 • Miernik dwutlenku węgla Voltcraft CM 100

  Miernik dwutlenku węgla Voltcraft CM 100

  Przenośne urządzenie, które pozwala na szybkie i łatwe monitorowanie jakości powietrza w pomieszczeniach.

 • Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO 100

  Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO 100

  Miernik parametrów powietrza Voltcraft CO-100

  • pomiar temperatury,
  • pomiar wilgotności,
  • pomiar zawartości CO2.
 • Miernik wilgotności drewna i betonu FM 200

  Miernik wilgotności drewna i betonu FM 200

  Miernik do pomiaru wilgotności drewna i betonu.

 • Miernik zawartości tlenu w powietrzu Greisinger GOX 100

  Miernik zawartości tlenu w powietrzu Greisinger GOX 100

  Prosty w użytkowaniu miernik do pomiaru zawartości tlenu w powietrzu. Odpowiedni do zastosowania w sporcie, w technice zabezpieczającej, klimatyzacji i wentylacji. Idealny przy napełnianiu butli tlenowych przez nurków!

   

  Wyprodukowany w  Niemczech.

   

 • Termoanemometr Voltcraft PL 135 HAN

  Termoanemometr Voltcraft PL 135 HAN

  Anemometr termiczny Voltcraft PL 135 HAN nie zawiera części mechanicznych do pomiaru powietrza. Dużą zaletą jest to, że rejestruje nawet najmniejsze prądy powietrzne i ma bardzo mały czujnik. Połączenie czujnika cieplnego z termoelementem umożliwia szybki pomiar warunków klimatycznych jednocześnie. Dzięki temu jest to idealne urządzenie do pomiaru instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

 • Anemometr Laserliner AirflowTest Master

  Anemometr Laserliner AirflowTest Master

  AirflowTest-Master jest urządzeniem do pomiaru strumienia objętości i prędkości wiatru. Urządzenie posiada wbudowane czujniki do pomiaru temperatury otoczenia, względnej wilgotności powietrza oraz obliczania punktu rosy.

 • Anemometr ciśnieniowy Voltcraft VPT 100

  Anemometr ciśnieniowy Voltcraft VPT 100

  System VPT-100 umożliwia pomiar ciśnienia powietrza i ciśnienia dyferencyjnego lub strumienia objętości i prędkości wiatru za pomocą rurki Pitota lub metodą Prandtla.

   

  Parametry te nadają się do kontroli instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Urządzenie stanowi kombinację pomiarów metodą Prandtl i rurki Pitota i sondy ciśnienia statycznego, dzięki czemu pozwala na bezpośrednie pomiar ciśnienia dynamicznego.

 • Decybelomierz Beha Amprobe SM 10

  Decybelomierz Beha Amprobe SM10

  Cyfrowy decybelomierz firmy Amprobe służy po pomiaru poziomu ciśnienia akustycznego. Posiada dwa zakresy pomiarowe od 30 do 130 dB. Został on skonstruowany tak, aby spełniał wymogi specjalistów ds. BHP i kontroli jakości, pracujących w różnych sektorach (również w przemyśle).

 • Decybelomierz Laserliner SoundTest Master

  Decybelomierz Laserliner SoundTest Master

  Miernik poziomu hałasu ze zintegrowanym rejestratorem długofalowym.

 • Decybelomierz Voltcraft SL 200

  Decybelomierz Voltcraft SL 200

  Cyfrowy miernik natężenia dźwięku o zakresie pomiarowym od 30 do 130 dB. Spełnia wymogi normy EN 60651 klasa 2 oraz EN 61672, co sprawia, że doskonale nadaje się do przeprowadzania pomiarów pola oraz pomiarów profesjonalnych. Posiada filtry korekcyjne A i C.

 • Decybelomierz Voltcraft SL 451

  Decybelomierz Voltcraft SL 451

  Cyfrowy miernik poziomu natężenia dźwięku. Odporna obudowa z gumową ramką ochronną umożliwia korzystanie z urządzenia w trudnych warunkach, a rejestrator danych i złącze USB zapewniają współpracę z komputerem.

   

  Oprogramowanie SL-451 umożliwia pomiary i ocenę zgodną z DIN 15905-5 do zapobiegania uszkodzeniom słuchu wywoływanym wysoką emisją dźwięku w elektroakustycznych instalacjach nagłaśniających.

 • Miernik zawartości tlenu w powietrzu Greisinger GOX 100 T

  Miernik zawartości tlenu w powietrzu Greisinger GOX 100 T

  Kompaktowe urządzenie pomiarowe do pomiarów zawartości tlenu w powietrzu. Idealnie sprawdza się podczas nurkowania, w zakresie bezpieczeństwa pracy, techniki klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i wielu innych.

Facebook