Strona główna » Klimatyzator przenośny Dimplex PC35AMB
Klimatyzator przenośny Dimplex PC35AMBKlimatyzator przenośny Dimplex PC35AMBKlimatyzator przenośny Dimplex PC35AMBKlimatyzator przenośny Dimplex PC35AMB - aranżacja
Klimatyzator przenośny Dimplex PC35AMB
Klimatyzator przenośny Dimplex PC35AMB
Klimatyzator przenośny Dimplex PC35AMB
Klimatyzator przenośny Dimplex PC35AMB - aranżacja

Klimatyzator przenośny Dimplex PC35AMB

Koszt wysyłki: od 0 zł

Numer katalogowy: 2759

Warunki gwarancji:
 • Warunki gwarancji na urządzenia Dimplex

Zapytaj o cenę

 • Opis produktu

 

Zwiększenie wydajności


Specjalna konstrukcja klimatyzatora umożliwia ustawienie poza chłodzonym pomieszczeniem i wtłaczanie zimnego powietrza do środka, co znacznie podnosi skuteczność. Rozwiązanie to sprawdzi się najlepiej przy pomieszczeniach znajdujących się na parterze lub graniczących z balkonem, ponieważ klimatyzator można wtedy ustawić na zewnątrz, pozbywając się w ten sposób źródła hałasu.

 

 

Ekologiczny czteropak


Klimatyzator, oprócz chłodzenia, zapewnia również wydajne grzanie, wentylacje i osuszanie powietrza – po prostu cztery funkcje w jednym urządzeniu! Nie bez znaczenia jest też fakt, ze Dimplex PC 35AMB do pracy wykorzystuje ekologiczny czynnik R410A zapewniający wysokie parametry pracy.

 

 

Kurz mu nie straszny


Producenci PC35AMB zadbali też o możliwość pracy klimatyzatora w miejscach, gdzie jakość powietrza jest z różnych powodów zaniżona – zakurzone magazyny, balkony nad ruchliwymi ulicami czy domy, w których trwa remont. Urządzenie wyposażone zostało w dwa siatkowe filtry powietrza zbierające zgrubne zanieczyszczenia i chroniące tym samym sprzęt przed uszkodzeniem. Dodatkową zaletą wynikającą z wyłapywania kurzu jest podnoszenie jakości powietrza, w miejscach w któych pracuje. Dostęp do nich jest bardzo łatwy, więc po skończonej pracy wystarczy je wyjąć i odkurzyć lub umyć pod bieżącą wodą. Po czyszczeniu na mokro należy pamiętać o dokładnym wysuszeniu filtrów przed ich ponownym zainstalowaniem.

 

Filtry Dimplex PC35AMB

Filtry wysuwane z dwóch stron urządzenia

 

Udogodnienia


Obudowa wyposażona w kółka ułatwia łatwe przemieszczanie i chowanie urządzenia w okresie, kiedy nie jest używane. Obsługa klimatyzatora Dimplex PC 35AMB jest intuicyjna i łatwa – urządzenie posiada układ sterujący umieszczony na obudowie. Dodatkowa wygodę i komfort obsługi zapewnia zdalne sterowanie wielofunkcyjnym pilotem wyposażonym w wyświetlacz LCD. Sterownik wyposażony jest w 24-godzinny programator czasowy, funkcje „sleep” z trybem uśpienia, 3 poziomy prędkości wentylatora w czasie chłodzenia oraz jedna pozom prędkości w trybie grzania.

 

 

Łatwe przechowywanie


Dimplex PC35AMB można również łatwo przechowywać. Rura wylotowa, przewód zasilający oraz pilot „mieszczą się” w urządzeniu, co chroni przed zgubieniem tych akcesoriów podczas niekorzystania z klimatyzatora. Jest to również oszczędność miejsca, ponieważ spakowana całość zajmuje tylko tyle ile złożony klimatyzator.

 

chowanie rury dimplex pc35amb

 

Zalety


 • Możliwość postawienia na zewnątrz.
 • Doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń bez możliwości zastosowania klimatyzatora stacjonarnego.
 • Nie wymaga montażu, a tym samym ingerencji w ścianę budynku. 4 funkcje w jednym urządzeniu: chłodzenie, grzanie, wentylacja i osuszanie powietrza.
 • Wyposażony w kółka umożliwiające łatwe przemieszczanie i chowanie urządzenia w okresie, kiedy nie jest używane.
 • Wysoka wydajność i oszczędność energii. Wygodne sterowanie pilotem bezprzewodowym z wyświetlaczem LCD. Programator czasowy (24 h).
 • Funkcja „sleep” z trybem uśpienia.

 

 

Dane techniczne


Moc chłodzenia:

3,5 kW

Wydajność grzania:

3,5 kW

Wydajność osuszania:

ok. 60 l/dobę

Przepływ powietrza:

450 m3 /h

Pobór prądu chłodzenie/grzanie:

1,48 /1,30 kW

Prędkości wentylatora:

3

Zakres temperatur:

chłodzenie

grzanie

Maksymalna temperatura otoczenia:

 

17-30oC

15-25oC

35oC

Czynnik chłodniczny: R410A
klasa ochrony IP: X4

Maks. poziom hałasu

ciśnienie akustyczne:

moc akustyczna:

 

56 dB(A)

65 dB(A)

Długość / średnica elastycznej rury wyrzutowej:

135 cm / 15cm

Obsługiwana powierzchnia:

35 m2

Wymiary urządzenia (SZERxWYSxGŁ) / waga:

 300x778x505 mm / 29,5 kg

Gwarancja:

24 miesięce - konsument / firma

 

W zestawie:

 • pilot
 • pojemnik zewnętrzny na wodę
 • listwa okienna
 • rura odprowadzająca powietrze

 

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu