Strona główna » Klimatyzatory ścienne typu MULTISPLIT

Klimatyzatory ścienne typu MULTISPLIT

System klimatyzacji typu multisplit to rozwiązanie umożliwiające podłączenie kilku jednostek wewnętrznych o różnej wydajności do tej samej jednostki zewnętrznej. W ten sposób można klimatyzować jedynie wybrane pomieszczenia, bez konieczności włączania wszystkich pozostałych urządzeń. Klimatyzatory multisplit...

oszczędzają więc miejsce potrzebne na montaż każdego z systemów i wpływają pozytywnie na koszty eksploatacji. Najczęściej są wykorzystywane w budynkach użyteczności publicznej, hotelach, biurach czy centrach handlowych, ale równie chętnie sięgają po nie klienci indywidualni.

Nowoczesne rozwiązania do wielu pomieszczeń

Nowoczesne klimatyzatory ścienne multisplit nie tylko potrafią schładzać powietrze do komfortowej temperatury, ale również ogrzewać je i osuszać. To bardzo wszechstronny system, który nadaje się do całorocznej eksploatacji. Urządzenia multisplit stają się coraz popularniejsze ze względu na szerokie zastosowania oraz stosunkowo niski koszt działania.

Zainteresowanych montażem klimatyzatora multisplit zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Przygotujemy wycenę oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Czytaj więcej


Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu