Masz pytanie?
Oferta specjalna!
Uszczelka okienna do klimatyzatora przenośnego

Uszczelka okienna do klimatyzatora przenośnego
/ ODBIÓR OD RĘKI / WYSYŁKA GRATIS 24h! /

Uniwersalna uszczelka z zamkiem błyskawicznym zapobiega napływaniu ciepłego powietrza do pomieszczenia, dzięki czemu pozwala efektywnie korzystać z właściwości mobilnego klimatyzatora. Pasuje do wszystkich klimatyzatorów przenośnych znajdujących się w naszej ofercie i większości takich urządzeń dostępnych na rynku.

Cena:109,00PLN
Klimatyzator przenośny Blaupunkt MOBY BLUE 1012 WT

#3 lata gwarancji!#
Klimatyzator przenośny Blaupunkt MOBY BLUE 1012 WT z Asystentem Głosowym* (30m2)
/ WYSYŁKA GRATIS 24h! /

Moc chłodnicza: 3,5 kW

Moc grzewcza: 2,9 kW

Hałas (ciśnienie akustyczne) : 27-45 db(A) wyjątkowo cichy

Wydajność: do 30 m2

Gwarancja: 3 lata


Klimatyzator przenośny na miarę naszych czasów. Niesamowicie cichy i elegancki MobyBlue 1012WT jest kolejnym wcieleniem nowoczesnej serii Blaupunkt'a przeznaczonej do mieszkań i biur. Oprócz kontrolowania za pomocą WiFi urządzenie jest kompatybilne z usługą Google Home oraz Alexa Echo firmy Amazon*.

 

Uwaga!

*Funkcja sterowania głosem (Asystent Głosowy) możliwa jest dopiero posiadaniu dodatkowego urządzenia: Amazon Alexa (Echo) lub Google Assistant (Google Home). Bez wyżej wymienionego urządzenia funkcja sterowania głosem jest niemożliwa. Komendy głosowe nie mogą być w języku polskim.

 

Cena:2.799,00PLN

Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory wolnostojące monoblokowe - to takie urządzenia, w których obie jednostki klimatyzatora zamknięte są w jednej obudowie umieszczanej wewnątrz pomieszczenia. Gorące powietrze odprowadzane jest na zewnątrz za pomocą elastycznej rury. Rura wyrzutowa ma [Czytaj więcej]

 

Facebook