Masz pytanie?

Klimatyzatory ścienne typu SPLIT z montażem

W kwestii takiej jak klimatyzatory Warszawa ma wiele do zaoferowania. W naszym sklepie można znaleźć dziesiątki różnych modeli. Pochodzą one od renomowanych producentów, takich jak AUX, Gree, LG, Mitsubishi Electric, czy Daikin. Wśród nich znajdują się klimatyzatory split, multisplit i inne.

Szczególnej uwadze polecamy naszą ofertę klimatyzacji typu split. Klimatyzator split składa się z dwóch części. Wewnątrz pomieszczenia znajduje się parownik, a na zewnątrz - skraplacz. Klimatyzacja split przynosi w ten sposób ulgę w upalne dni, ale odpowiada również za stały napływ świeżego powietrza do mieszkania. Większość modeli jest więc używana przez cały rok, zwłaszcza jeśli są wyposażone zaawansowane filtry powietrza. Urządzenia typu split to typowe klimatyzatory ścienne. Nie zajmują wiele miejsca, a ich design pozwala na zachowanie oryginalnej aranżacji wnętrza.

Czytaj więcej
 • Klimatyzator split Inverter AUX Freedom AUX-18FH na max 50m2 z montażem w Warszawie i okolicach #LETNIA PROMOCJA#

  Klimatyzator ścienny AUX Freedom AUX-18FH

  Moc chłodnicza nominalna: 5,25 kW.

  Wydajność realna: około 30-50 m2 typowego

  pomieszczenia mieszkalnego.

  Gwarancja: 5 lat!

   


  Model Freedom charakteryzuje nowoczesna stylistyka pozwalająca na jego wpasowanie się do każdego wnętrza. Pomimo, że jest to podstawowy model z oferty klimatyzatorów AUX posiada on wiele funkcji. Najważniejsze z nich to sterowanie za pomocą Wi-Fi, funkcja samoczyszczenia, tryb turbo, programator czasowy, jonizator czy funkcję inteligentnego odczytu temperatury. Poza tym klasa energetyczna A++ oraz czynnik chłodniczy R32 sprawiają, że jest przyjazny dla środowiska.

   

  Istnieje możliwość późniejszego serwisowania zamontowanego przez nas urządzenia (gwarancyjnie i pogwarancyjnie).

  Cena:4.430,00PLN
 • Klimatyzator split Inverter AUX Halo AUX-18HA na max 50m2 z montażem w Warszawie i okolicach #LETNIA PROMOCJA#

  Klimatyzator ścienny AUX Halo AUX-18HA

  Moc chłodnicza nominalna: 5,5 kW.

  Wydajność realna: około 35-50 m2 typowego

  pomieszczenia mieszkalnego.

  Gwarancja: 5 lat!

   


  Model Halo charakteryzuje nowoczesna stylistyka pozwalająca na jego wpasowanie się do każdego wnętrza. Posiada on wiele funkcji, najważniejsze z nich to sterowanie za pomocą Wi-Fi, funkcja samoczyszczenia, tryb turbo, programator czasowy, jonizator czy funkcję inteligentnego odczytu temperatury. Poza tym klasa energetyczna A++ oraz czynnik chłodniczy R32 sprawiają, że jest przyjazny dla środowiska. Dodatkową zaletą urządzenia jest filtr PM2.5 i antybakteryjny w standardzie.

   

  Istnieje możliwość późniejszego serwisowania zamontowanego przez nas urządzenia (gwarancyjnie i pogwarancyjnie).

  Cena:4.860,00PLN
Facebook