Strona główna » Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W Wi-Fi BI-ACTIVE PLUS
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W Wi-Fi BI-ACTIVE PLUSOczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W Wi-Fi BI-ACTIVE PLUSOczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W Wi-Fi BI-ACTIVE PLUS
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W Wi-Fi BI-ACTIVE PLUS
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W Wi-Fi BI-ACTIVE PLUS
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W Wi-Fi BI-ACTIVE PLUS

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W Wi-Fi BI-ACTIVE PLUS

Koszt wysyłki: od 0 zł

Numer katalogowy: 3481

Warunki gwarancji:
 • Warunki gwarancji na urządzenia Warmtec

Zapytaj o cenę

 • Opis produktu

W pigułce


Max powierzchnia oczyszczaniaPoziom hałasuSzacunkowy roczny koszt filtrówGwarancja
140 m230-55 dB(A)600 zł2 lata (door-to-door)

 

 

Elegancki gigant


Warmtec AP1000W+ zapewnia skuteczne oczyszczanie pomieszczeń o powierzchni sięgającej nawet 120m2. Jest to możliwe dzięki specjalnej, dwustronnej konstrukcji filtrującej oraz potężnemu, umiejscowionemu centralnie wentylatorowi. Przepływ powietrza na poziomie 1000m3/h czyni z urządzenia jedno z największych i najskuteczniejszych sprzętów w branży domowej. Dołączając do tego elegancki wygląd, można śmiało stwierdzić, że Warmtec AP1000W spełni wymogi zarówno techniczne, jak i estetyczne. Dodatkowo dzięki Wi-Fi oprócz standardowego sterowania za pomocą panelu lub pilota, oczyszczacz można obsługiwać z dowolnego miejsca przez aplikację Tuya Smart, którą możesz zainstalować na smartfonie lub tablecie. By zapewnić komfort podczas snu możemy ustawić na oczyszczaczu tryb nocny.

 

 

Dwa w jednym


Aby oczyszczanie było wydajne duży przepływ powietrza musi iść w parze z równie skuteczną filtracją. Właśnie dlatego AP1000W posiada rozwiązanie konstrukcyjne niespotykane w innych, podobnych urządzeniach z naszej oferty – dwa, równorzędne tory filtracyjne. To tak, jakby wewnątrz jednego pracowały dla nas dwa, osobne oczyszczacze.

 

AP1000W filtracja powietrza

 

 1. Filtr wstępny
  Siatka o bardzo gęstych oczkach, która zatrzymuje na swojej powierzchni większe cząstki zanieczyszczeń zawieszone w powietrzu tj. kurz, sierść, włosy.
 2. Trójwarstwowa kaseta filtracyjna (zestaw składający się z równolegle ułożonych segmentów):
  • Filtr HEPA H13
  • Węgiel aktywowany
  • Filtr HEPA H13
  Zastosowanie podwójnego filtra HEPA o skuteczności 99,97% w obrębie jednej kasety podnosi jej zdolność pochłaniania cząstek smogu (PM2,5) oraz innych drobnych elementów - komórek pierwotniaków, grzybów, bakterii, roztoczy, pyłków roślin, itp. Filtr węgla aktywowanego absorbuje na swojej powierzchni większość organicznych oraz nieorganicznych związków chemicznych, skutecznie usuwając przy tym nieprzyjemne zapachy oraz dym papierosowy.

  Wymiana kasety powinna następować minimum co 6 miesięcy
 3. Dioda UV
  W wyniku naświetlania światłem UVC struktury organiczne bakterii i wirusów, zostają zniszczone. Jest to uzupełnienie poprzedniego etapu filtracji, gwarantujące bezpieczne i czyste powietrze w domu.
 4. Jonizator powietrza
  Jony ujemne przyciągają dodatnio naładowane cząsteczki (np. kurz, pyłki, alergeny), tworząc cząstki na tyle duże, że nie są one w stanie utrzymać się w powietrzu. Jony ujemne, zwane są także "witaminami w powietrzu", ponieważ pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie.

 

Uwaga! Etapy 1 i 2 są podwójne. Oznacza to, że Warmtec AP1000W ma 2 filtry wstępne, 2 węglowe i aż 4 filtry HEPA.

 

 

Siła intuicji


Panel sterowania w oczyszczaczu Warmtec AP 1000 Wi-Fi Plus został zaprojektowany tak, aby każdy – nawet początkujący użytkownik – mógł łatwo korzystać z pełni funkcji. Ilość przycisków ograniczono do niezbędnego minimum, oznaczając jednocześnie każdy z nich czytelną grafiką informującą o przeznaczeniu. Sprawia to, że sterowanie urządzeniem jest w pełni intuicyjne.

 

Wbudowany w urządzenie wyświetlacz LED informuje o aktualnym stężeniu smogu (cząsteczki PM2,5) w powietrzu podając konkretną wartość liczbową (ug/m3). Pomocny jest też kolor, którym AP1000W+ sygnalizuje jakość powietrza:

 

Panel Warmtec AP100W

 • zielony – bardzo dobra
 • niebieski – średnia
 • czerwony – zła

 

 

 

Nie masz pewności? Zobacz czym oddychasz


Możesz od razu sprawdzić stan powietrza w swojej okolicy klikając w poniższą mapkę:

 

Warmtec AP1000W zwalcza smog

 

lub pobrać aplikację na telefon (Android) i być zawsze na bieżąco:

alt

 

 

Dane techniczne


Maks. powierzchnia oczyszczania:

140 m2

Przepływ powietrza:1200 m3/h
Etapy oczyszczania powietrza:

filtr wstępny (2 szt.),

filtr HEPA H13 (4 szt.),

filtr węgla aktywowanego (2 szt.),

dioda UV,

jonizator

Wydajność jonizatora:10 mln/cm3
Usuwanie PM 2,5:99,97%
Usuwanie drobnoustrojów:97,60%
Usuwanie formaldehydu:96,20%
Nawilżanie powietrza:nie
Poziom głośności min-max:30 - 55 dB
Pobór mocy:120W
Zasilanie:~230V/50Hz
Wymiary (szer. x wys. x gł.):37,8 x 77,5 x 37,5 cm
Waga:14,3 kg
Gwarancja:3 lata

 

 

Duży wybór oczyszczaczy powietrza Warmtec


W naszej ofercie znajdują się wszystkie oczyszczacze powietrza marki Warmtec. Mamy nadzieję, że spośród szerokiej gamy urządzeń znajdą Państwo to jedno, które najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Jeżeli jednak, po skorzystaniu z poniższej tabeli wybór nadal będzie trudny – prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w decyzji i wskazać najlepszy sprzęt.

 

Zestawienie oczyszczaczy powietrza Warmtec

 

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu