Masz pytanie?

Oczyszczaczo-nawilżacze

Oczyszczaczo-nawilżacze łączą w sobie najważniejsze funkcje obu tych sprzętów, dlatego nie trzeba kupować dwóch urządzeń, aby móc oczyszczać (zgrubnie!) i nawilżać powietrze w pomieszczeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można łatwo zaoszczędzić miejsce w pokoju. Co jednak ważniejsze, w większości przypadków realizują swoje zadania w równie dobry sposób, co samodzielne urządzenia.

Czytaj więcej
 • Oczyszczacz powietrza / nawilżacz Mateko GAP LAVENDER 3 ** -10 zł ZA PRZEDPŁATĘ ** WYSYŁKA GRATIS 24h! **

  Oczyszczacz powietrza Mateko GAP LAVENDER 3

  Wydajność szacunkowa: 35 m2

  Poziom hałasu: 16/31/42 (55) dB

  Szacunkowy roczny koszt filtrów: 248 zł

  Moc znamionowa: 35 W

  Gwarancja: 2 lata

   

  Absolutna nowość! Wykorzystując opatentowaną technologię, która łączy w sobie mechaniczne oraz biologiczne oczyszczanie powietrza i wody, firma Mateko stworzyła fenomenalne urządzenie. GAP Lavender 3 to rewolucja na rynku oczyszczaczy powietrza.

  Cena:1.999,00PLN
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP 350 W PLUS z nawilżaniem, filtrem Hepa H13 i WiFi (80m2) ** -10 zł ZA PRZEDPŁATĘ ** WYSYŁKA GRATIS 24h! **

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP 350 W

  Wydajność: max 80 m2

  Poziom hałasu: 30-54 dB

  Szacunkowy roczny koszt filtrów: 247 zł (razem z wkładem nawilżającym)

  Pobór mocy: 65 W

  Gwarancja: 3 lata, door-to-door


  Oczyszczacz powietrza AP350 marki WARMTEC to doskonałe rozwiązanie dla alergików, astmatyków, palaczy. Urządzenie jako jedno z nielicznych posiada atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH) oraz możliwość sterowania przez WiFi. Dzięki rozbudowanemu zestawowi filtrów mieszczących się w kompaktowej obudowie, oczyszczacz Warmtec sprawdzi się w gęsto umeblowanych salonach i zastawionych biurach o powierzchni sięgającej aż 80m2. Sprzęt został dodatkowo wyposażony w nawilżacz powietrza oraz wyświetlacz informujący o jakości powietrza.

   

  UWAGA PROMOCJA! Skorzystaj i zyskaj aż 500,00 zł!

  Cena:2.499,00PLN
Facebook