Masz pytanie?
Oferta specjalna!
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP 350 W

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP 350 W PLUS z nawilżaniem, filtrem Hepa H13 i WiFi (80m2) ** - 10 zł ZA PRZEDPŁATĘ ** ODBIÓR OD RĘKI ** WYSYŁKA GRATIS EKSPRES! **

Wydajność: max 80 m2

Poziom hałasu: 30-54 dB

Szacunkowy roczny koszt filtrów: 247 zł (razem z wkładem nawilżającym)

Pobór mocy: 65 W

Gwarancja: 3 lata, door-to-door


Oczyszczacz powietrza AP350 marki WARMTEC to doskonałe rozwiązanie dla alergików, astmatyków, palaczy. Urządzenie jako jedno z nielicznych posiada atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH) oraz możliwość sterowania przez WiFi. Dzięki rozbudowanemu zestawowi filtrów mieszczących się w kompaktowej obudowie, oczyszczacz Warmtec sprawdzi się w gęsto umeblowanych salonach i zastawionych biurach o powierzchni sięgającej aż 80m2. Sprzęt został dodatkowo wyposażony w nawilżacz powietrza oraz wyświetlacz informujący o jakości powietrza.

Cena:2.499,00PLN

Oczyszczaczo-nawilżacze

Oczyszczaczo-nawilżacze łączą w sobie najważniejsze funkcje obu tych sprzętów, dlatego nie trzeba kupować dwóch urządzeń, aby móc oczyszczać (zgrubnie!) i nawilżać powietrze w pomieszczeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można łatwo zaoszczędzić miejsce w pokoju. Co jednak ważniejsze, w większości przypadków realizują swoje zadania w równie dobry sposób, co samodzielne urządzenia.

Czytaj więcej
Facebook