Strona główna » Akcesoria » Akcesoria do oczyszczaczy powietrza » Zestaw - filtr węglowy i filtr HEPA do oczyszczacza Blaupunkt LAVENDER 1224
Zestaw - filtr węglowy i filtr HEPA do oczyszczacza Blaupunkt LAVENDER 1224

Zestaw - filtr węglowy i filtr HEPA do oczyszczacza Blaupunkt LAVENDER 1224

Koszt wysyłki: od 25 zł

Numer katalogowy: 2673

Cena: 199 zł / szt.

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Produkty powiązane (2)

UWAGA!!!


Zgodnie z wymogami dystrybutora możliwość zakupu filtra w prezentowanej cenie mają jedynie osoby użytkujące oczyszczacz powietrza Blaupunkt Lavender 1224. Dlatego, na wyraźne polecenie wspomnianego wyżej podmiotu, po złożeniu zamówienia prosimy o przesłanie zdjęcia tabliczki znamionowej w celu weryfikacji.
 

Najważniejsze informacje


Żywotność filtrów zależy od rożnych czynników zewnętrznych między innymi od jakości powietrza w pomieszczeniu i czasu użytkowania, powyższa informacja wymiany jest tylko propozycją. Używanie urządzenia w wilgotnym pomieszczeniu zmniejsza żywotność filtru z węglem aktywowanym i filtru HEPA. Jeśli filtr HEPA zmieni swój kolor z białego na szary lub czarny, to znaczy, że potrzebuje wymiany. Jeśli w dalszym ciągu będzie biały – nie ma potrzeby go wymieniać (nawet jeśli wskaźnik wymiany filtru HEPA się świeci).
 

Częstotliwość wymiany


Wbudowany w oczyszczacz zegar przypomina kiedy należy wymienić filtry. Zegar po odliczeniu 3000 godzin pracy sygnalizuje potrzebę wymiany filtrów, gwarantując optymalne funkcjonowanie urządzenia.
 

Wymiary


Wymiary filtra (wys. x szer. gł.) - 49 x 12 x 3,5 cm.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu