Masz pytanie?

Aktualności

 • PRZEGLĄDY GWARANCYJNE URZĄDZEŃ GREE

  2020-04-08 12:11

  W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną wszystkie czynności serwisowe klimatyzatorów Gree, które mieli Państwo zaplanowane na marzec oraz kwiecień tego roku, mogą zostać zrealizowane do końca czerwca 2020. Przesunięcie wykonania terminu przeglądów nie będzie miało wpływu na gwarancję – zostanie ona zachowana.

  Jeśli sytuacja epidemiologiczna będzie tego wymagała, zostaną wdrożone kolejne kroki.

 • DBAMY O ZDROWIE NASZYCH KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW

  2020-03-23 15:00

  Większość pracowników KLIMA-TOP obecnie pracuje zdalnie. To dla nas nowa sytuacja, ale dokładamy wszelkich starań by dotrzymać naszych obietnic. Dla instalatorów i serwisantów, którzy świadczą usługi w terenie wdrożyliśmy dodatkowe procedury z zakresu ochrony zdrowia, zgodnie z rekomendacją Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Jeśli masz zaplanowaną wizytę naszego przedstawiciela, a Twój stan zdrowia uległ zmianie, niezwłocznie poinformuj nas o tym mailowo lub telefonicznie!

 • Najmniejsze klimatyzatory przenośne

  2020-03-20 10:53

  W naszej ofercie pojawiły się małe i lekkie Fral Super Cool FAC09, czyli kompaktowe klimatyzatory przenośne do mieszkań i biur.

 • Oczyszczacze powietrza do walki z wirusami

  2020-03-18 10:24

  W związku z aktualną sytuacją w kraju i na świecie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oczyszczaczy powietrza. Dzięki zdolności usuwania wirusów urządzenia te będą stanowiły dodatkowe zabezpieczenie w naszych domach.

 • Pięć lat gwarancji na oczyszczacze Winix!

  2019-11-06 10:13

  Szczęśliwi użytkownicy oczyszczaczy powietrza Winix Zero, Winix Zero Pro i Winix Zero N mogą teraz skorzystać z akcji promocyjnej. Wystarczy zarejestrować swój produkt i cieszyć się pełną, pięcioletnią gwarancją door-to-door. Rejestracja oraz regulamin pod adresem: https://www.airnaturel.pl/5-letnia-gwarancja-winix/.

 • Zwiększ skuteczność klimatyzatora przenośnego!

  2019-05-14 12:08

  PLENUM - nowy dodatek do klimatyzatorów przenośnych Fral – umożliwia uzyskania dwóch obiegów powietrza. Dzięki temu wydajność chłodzenia wzrasta do poziomu zbliżonego do jednostek typu split.

Facebook