Masz pytanie?

GALERIE

KLIMATYZACJA W MIESZKANIACH I BIURACH! Doradztwo, montaż i serwis urządzeń. Postaw na jakość usług świadczoną przez profesjonalistów. To zawsze się opłaca.

 

Jeśli mieszkasz w Warszawie (lub okolicach) i chcesz sklimatyzować pokój/mieszkanie/dom/biuro prześlij na adres klimatyzacja@klimatop.pl zdjęcia pomieszczenia (pomieszczeń jeśli chcesz schłodzić kilka) oraz balkonu, elewacji budynku lub poziomu gruntu (miejsca, gdzie może być zainstalowana jednostka zewnętrzna), wraz z informacją o powierzchni pomieszczenia (ew. rzutem lokalu, zwymiarowanym). Odpowiedź z naszej strony prześlemy w ciągu maksymalnie 24h (dni robocze) i przedstawimy propozycję techniczno/terminowo/cenową, co razie akceptacji wystarcza do umówienia montażu (po tysiącach wykonanych montaży niektóre sytuacje i tematy są już dla nas typowe i powtarzalne). W przypadkach skomplikowanych poprosimy o rzut budowlany mieszkania/domu oraz dodatkowe informacje.


Uprzejmie informujemy, że nie przeprowadzamy wizyt dotyczących wyceny montażu klimatyzacji - w kwestii ofertowania od kilku lat działamy zdalnie, zgodnie z ww. informacjami.

 

Możesz PRZEJRZEĆ aktualną ofertę klimatyzatorów sprawdzonych przez nas marek i ZAPOZNAĆ SIĘ Z CENAMI Z MONTAŻEM:

 

Montaż klimatyzacji Warszawa

 

 

`
Facebook