Masz pytanie?

GALERIE

KLIMATYZACJA W MIESZKANIACH I BIURACH! Doradztwo, montaż i serwis urządzeń. Postaw na jakość usług świadczoną przez profesjonalistów. To zawsze się opłaca.

 

Jeśli mieszkasz w Warszawie (lub okolicach) i chcesz sklimatyzować pokój/mieszkanie/dom/biuro prześlij na adres klimatyzacja@klimatop.pl zdjęcia pomieszczenia/pomieszczeń oraz balkonu lub elewacji budynku (miejsca, gdzie ma być zainstalowana jednostka zewnętrzna), wraz z informacją o wielkości pomieszczenia (ew. rzutem lokalu, zwymiarowanym). W przypadku prostych dla nas tematów niezwłocznie prześlemy propozycję techniczno/terminowo/cenową, co razie akceptacji wystarcza do umówienia montażu (po tysiącach wykonanych montaży niektóre sytuacje i tematy są już dla nas typowe i powtarzalne). W przypadkach skomplikowanych poprosimy o rzut mieszkania/domu oraz dodatkowe informacje - od 2020r 98% montaży zrealizowaliśmy z sukcesami w ten sposób, więc mamy doświadczenie!


Uprzejmie informujemy, że nie przeprowadzamy wizyt dotyczących wyceny montażu klimatyzacji - w kwestii ofertowania działamy zdalnie, zgodnie z w/w informacjami.

 

Możesz PRZEJRZEĆ aktualną ofertę klimatyzatorów sprawdzonych przez nas marek i ZAPOZNAĆ SIĘ Z CENAMI Z MONTAŻEM:

 

Montaż klimatyzacji Warszawa

 

 

Facebook