Masz pytanie?

GALERIE

KLIMATYZACJA W MIESZKANIACH I BIURACH! Doradztwo, montaż i serwis urządzeń. Postaw na jakość usług świadczoną przez profesjonalistów. To zawsze się opłaca.

 

Jeśli mieszkasz w Warszawie (lub okolicach) i chcesz sklimatyzować:

  • jedno pomieszczenie - prześlij na adres biuro@klimatop.pl zdjęcia pomieszczenia oraz balkonu lub elewacji budynku (miejsca, gdzie ma być zainstalowana jednostka zewnętrzna), wraz z informacją o wielkości pomieszczenia (lub najlepiej rzutem w pdf lub odręcznym) i swoimi oczekiwaniami co do klimatyzatora. W przypadku prostych dla nas tematów niezwłocznie prześlemy propozycję techniczno/terminową, w przeciwnym razie zaproponujemy przeprowadzenie wizji lokalnej.
  • kilka pomieszczeń - prześlij na adres biuro@klimatop.pl zwymiarowany rzut mieszkania/domu/lokalu wraz z informacją, które pomieszczenia mają być sklimatyzowane wraz ze swoimi oczekiwaniami co do klimatyzatorów. W przypadku prostych dla nas tematów niezwłocznie prześlemy propozycję techniczno/terminową, a w trudniejszych przypadkach zaproponujemy umówienie wizji lokalnej na miejscu. Pamiętaj, że systemy multisplit (z jednym agregatem zewnętrznym) są o około 30% droższe od pojedynczych kompletów - jeśli więc masz miejsce na umieszczenie kilku agregatów, przemyśl czy nie będzie to opłacalne.

 

Możesz także PRZEJRZEĆ aktualną ofertę klimatyzatorów sprawdzonych przez nas marek i ZAPOZNAĆ SIĘ Z CENAMI Z MONTAŻEM:

 

 

 

Facebook