Oczyszczacz powietrza Winix ZEROOczyszczacz powietrza Winix ZERO - widok z góryOczyszczacz powietrza Winix ZERO - widok z przoduOczyszczacz powietrza Winix ZEROOczyszczacz powietrza Winix ZERO - zastosowanieOczyszczacz powietrza Winix ZERO - zastosowanieOczyszczacz powietrza Winix ZERO - aranżacja
Oczyszczacz powietrza Winix ZERO
Oczyszczacz powietrza Winix ZERO - widok z góry
Oczyszczacz powietrza Winix ZERO - widok z przodu
Oczyszczacz powietrza Winix ZERO
Oczyszczacz powietrza Winix ZERO - zastosowanie
Oczyszczacz powietrza Winix ZERO - zastosowanie
Oczyszczacz powietrza Winix ZERO - aranżacja

Oczyszczacz powietrza Winix ZERO

Czas wysyłki: 1-24 godziny

Koszt wysyłki: od 0 zł

Numer katalogowy: ZERO

Gwarancja: 2 lata

Do powierzchni max: 100 m2

Minimalny hałas: 27 - 51 dB(A)

Udogodnienia: jonizator

Funkcje SMART: czujnik jakości powietrza

Z nawilżaniem: NIE

Odbiór natychmiastowy: niemożliwy, tylko wysyłka

Warunki gwarancji:
 • Warunki gwarancji urządzeń Nido

Cena: 1 038 zł / szt.

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Dane techniczne

W pigułce


Max powierzchnia oczyszczania Poziom hałasu Szacunkowy roczny koszt filtrów Gwarancja
99 m2 27,8-60 dB(A) 160 zł 2 lata (door-to-door)

 

Lepsza analiza = lepsze oczyszczanie


Filtracja WInix Zero

Winix Zero posiada rozwiązania technologiczne gwarantujące komfortowe użytkowanie i intuicyjne sterowanie oraz elegancki wygląd urządzenia. Zalicza się do tego intuicyjny panel sterowania, rozbudowany zestaw filtrów oraz czujnik cząstek stałych - dzięki temu urządzenie wykrywa obecność pyłów zawieszonych (smog) i na tej podstawie analizuje jakość powietrza.

 

Zero zanieczyszczeń


Winix ZERO poradzi sobie nie tylko z zarodnikami pleśni i grzybów, roztoczami kurzu domowego czy bakteriami. Urządzenie usuwa także pył zawieszony oraz drażniące zapachy unoszące się w powietrzu. Można się o tym przekonać zwłaszcza jesienią i zimą, gdy w miastach pojawia się problem smogu, a na przedmieściach – problem sąsiadów opalających domy czym popadanie. Winix Zero stworzy zaporę chroniącą nas przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, gwarantując tym samym bezpieczeństwo wszystkim domownikom.

 

Poczwórna zapora


Aby zapewnić jak najlepszą jakość oczyszczania, powietrze w Winix Zero przechodzi przez cztery etapy wysokiej klasy filtracji:

 • Filtr wstępny - już w pierwszej fazie procesu eliminuje z powietrza duże zanieczyszczenia – sierść, kurz, pyłki – dzięki temu zabezpiecza wentylator przed zapchaniem i chroni pozostałe filtry przed zbyt szybkim zużyciem. Nie podlega wymianie - należy go czyścić.
 • Aktywny filtr węglowy (Activated Carbon Pre-Filter) – oczyszcza powietrze z brzydkich zapachów, m.in. z dymu papierosowego i zapachów organicznych, a także zatrzymuje zanieczyszczenia gazowe (wywołane szkodliwymi tlenkami azotu lub dwutlenkami siarki). Należy go wymieniać co 3 miesiące.
 • Filtr HEPA (99,97% True-HEPA Filter) – dezynfekuje powietrze i eliminuje cząsteczki kurzu, zarodniki pleśni, pyłki, wirusy i bakterie, uzupełniając działanie filtra węglowego. Wychwytuje do 99,97% szkodliwych substancji do wielkości 0,3 mikrona. Wskaźnik CHECK FILTER (sprawdzanie filtra) zasygnalizuje, kiedy należy wymienić filtr True HEPA, jednakże w większości przypadków należy go wymieniać nie rzadziej niż raz na rok.
 • Technologia WINIX Plasma Wave – generuje ujemne i dodatnie jony, tworząc w połączeniu z wodą hydroksyle, które natychmiast neutralizują i rozbijają wirusy, bakterie, związki chemiczne, brzydkie zapachy czy szkodliwe gazy. Istnieje możliwość włączenia i wyłączenia tej funkcji. Więcej informacji na temat technologii Plasma Wave znajduje się tutaj: kliknij.

Winix Zero filtracja powietrza

 

Winix Zero - niezwykle funkcjonalny


 • Trzy filtry: wstępny, filtr węglowy oraz filtr True HEPA
 • Technologia WINIX PlasmaWave® – generator nieszkodliwych jonów, które w połączeniu z wodą generują hydroksyle. W efekcie dochodzi do neutralizacji jonów dodatnich, a także do rozbicia wirusów, bakterii, związków chemicznych itp., dzięki czemu powietrze, którym oddychasz staje się idealnie czyste i bezpieczne dla zdrowia. Więcej informacji na temat technologii Plasma Wave znajduje się tutaj: kliknij.
 • Czujnik cząstek stałych – wykrywa drobne cząsteczki o dzięki czemu oczyszczacz sprawniej zareaguje na obecność smogu.
 • Wskaźnik jakości powietrza.
 • Trub AUTO – WINIX ZERO poinformuje Cię, że jesteś mu potrzebny, gdy będzie to naprawdę niezbędne. Funkcja Auto Mode automatycznie dostosuje prędkość do poziomu jakości powietrza w Twoim domu, bez konieczności podnoszenie się z krzesła czy fotela.
 • Tryb nocny – on pracuje, a ty śpisz. Bezpiecznie i spokojnie. W trybie nocnym oczyszczacz WINIX ZERO pracuje na najniższym możliwym poziomie, dzięki czemu nie zakłóca Twojego spokoju, a jednocześnie gwarantuje, że powietrze, którym oddychasz podczas snu, jest pozbawione zanieczyszczeń. W ciemności, bez włączonego światła LED, energooszczędnie.
 • Panel sterowania – doskonale intuicyjny, elegancki, dyskretny. Prosta obsługa, minimum czynności, jasne oznakowanie.
 • Wyłącznik czasowy – WINIX ZERO będzie pracował tak długo, jak mu każesz, do ośmiu godzin bez przerwy.
 • Wskaźnik wymiany filtra HEPA.
 • Gwarancja jakości:
 • Atest AHAM gwarantuje, że produkt został przetestowany pod kątem współczynnika CADR (Clean Air Delivery Rate) zgodnie z procedurą ANSI-/AHAM-AC-1 i posiada numer certyfikatu CADR.
 • Znak jakości ECARF oznacza, że jest to produkt on przyjazny dla alergików i dla osób z różnego rodzaju nietolerancjami.
 • Produkt posiada certyfikat CE i spełnia wymagania środowiskowe unijnej dyrektywy ws. ograniczeń w stosowaniu niebezpiecznych substancji (RoHS).
 • Wyprodukowany w Korei

 

Dlaczego warto?


Winix Zero zadba o to, by powietrze w Twoim domu było czyste i bezpieczne dla wszystkich. Będzie stanowił ochronę zarówno w okresie wiosennym (eliminacja alergenów), jak i jesienno-zimowym, usuwając pyły zawieszone i neutralizując przykre zapachy. Dzięki dużemu przepływowi powietrza sprawdzi się w większych pomieszczeniach: otwartych salonach, holach czy przestronnych biurach, ale z powodzeniem może być też wykorzystywany w mniejszych sypialniach czy pokojach dziecięcych.

Winix Zero oczyszczacz do domu


Zobacz czym oddychasz - smog w Polsce


Możesz od razu sprawdzić stan powietrza w swojej okolicy klikając w poniższą mapkę:

Super Air SA150 zwalcza smog

 lub pobrać aplikację na telefon (Android) i być zawsze na bieżąco:

alt alt

Filtracja: filtr HEPA + węglowy

Typ: domowy, stojący

Oczyszczacz powietrza Winix

Model ZERO

Etapy oczyszczania powietrza

Filtr wstępny
Filtr z węgla aktywowanego
Filtr True HEPA (skuteczność 99,97%)
WINIX Plasma Wave (jonizator powietrza)

Wydajność (HEPA)

99,97%

Czujniki:

Czujnik cząstek stałych

Czujnik światła

Wskaźniki:

Wskaźnik jakości powietrza

Wskaźnik Plasma Wave

Wskaźnik wymiany filtrów

Wskaźnik prędkości wentylatora

Wskaźnik trybu pracy

Ustawienia mocy:

Auto i manualne

Ilość prędkości wentylatora:

4 + tryb nocny

Maks. przepływ powietrza:

390 m3/h

Poziom hałasu:

27,8 / 31 / 36 / 47,5 / 60 db(A)

Maks. zużycie energii:

70 W

Maks. powierzchnia pomieszczenia:

99 m2

Waga:

7 kg

Wymiary SZER x WYS x GŁ:

380 x 600 x 208 mm

Gwarancja:

24 miesiące - konsument / firma

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu