Strona główna » Opis - wentylatory sufitowe Westinghouse

Opis - wentylatory sufitowe Westinghouse

OD 2004r. JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM URZĄDZEŃ MARKI WESTINGHOUSE.
Zapewniamy naszym Klientom urządzenia objęte pełną gwarancją, pochodzące z oficjalnej, polskiej dystrybucji. Do każdego zakupu dołączamy kartę gwarancyjną oraz paragon lub fakturę VAT (w zależności od decyzji Kupującego). W razie trudności z doborem sprzętu prosimy o kontakt telefoniczny 500 835 882, (22) 743 21 22 lub mailowy


Marka Westinghouse

Firma Westinghouse dzięki długoletniej tradycji w produkcji m.in. wentylatorów sufitowych może poszczycić się bardzo małą ich awaryjnością. Jednym z czynników żywotności wentylatorów i ich bezawaryjnej pracy są odpowiednio skonstruowane silniki, a także odpowiednie ich łożyskowanie i wyważenie całości.

W wentylatorach sufitowych Westinghouse zastosowano łożyska bezobsługowe i wykonane jako łożyska zamknięte co niewątpliwie przyczynia się do żywotności wentylatorów, wykorzystywanych w okresach letnich i zimowych!
W okresach letnich wentylator sufitowy ustawiany jest na tzw. tryb "letni", co oznacza, że pęd powietrza kierowany jest ku górze - świeże i zimniejsze powietrze jest ciągle podnoszone z obszaru przy podłodze ku górze. Z kolei w zimie wentylator sufitowy pracuje spychając ciepłe powietrze w dół pomieszczenia.

Wentylatory sufitowe dla hal i pomieszczeń wysokich (wentylatory firmy Fenne) nie wymagają zmiana kierunku pracy - wentylator i tak pobiera powietrze z górnej części pomieszczenia i przemieszcza w dół.
 

Wentylatory sufitowe - lampowentylatory, żyrandole, oświetlenie pomieszczeń.

Wentylatory sufitowe poza komfortem klimatu w pomieszczeniu i oszczędności na ogrzewaniu w zimie i oszczędność na koszcie klimatyzacji w lecie lub w ogóle zapewnienie warunków możliwych do przebywania w przypadku braku klimatyzacji w okresach upałów to także oświetlenie pomieszczeń.

Dlatego wentylator sufitowy to estetyka i funkcjonalność w jednym - połączenie oświetlenia i funkcji wentylacji pomieszczenia.

Oferowane przez nas modele to najnowsze rozwiązania w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z firmą Westinghouse jako liderem w branży wentylatorów sufitowych - firma zajmuje się tym od ponad 100 lat!
Wszystkie modele mogą być uruchamiane i sterowane przełącznikiem na ścianie lub można zastosować sterowanie pilotem.
 

Wentylatory sufitowe zapobiegają kondensacji - mieszacze powietrza.

Tam gdzie ciepłe powietrze styka się z zimną powierzchnią - wilgoć z powietrza kondensuje się na wodę i osadza na tych powierzchniach. Na metalowych powierzchniach tworzy się rdza i nalot, który niszczy te elementy a pomieszczeniach może pojawić się grzyb na ścianach.

Stosując wentylator sufitowy mieszamy powietrze w pomieszczeniu dzięki czemu temperatura wyrównuje się i może to uchronić nas od zagrzybienia ścian. Efekt ten można także wykorzystać w szczególnych rozwiązaniach takich jak:

  • zapobieganie zachodzeniu parą witryn wystawowych w dużych halach sprzedaży,
  • zapobieganie chorobom roślin w szklarniach (wentylatory firmy Fenne).

Wentylatory sufitowe - procesy wspomagania suszenia.

Wentylatory sufitowe mogą mieć także zastosowanie w procesach suszenia gdzie dzięki dużej wydajności nadmuchiwanego powietrza przyspieszają ten proces.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu