Osuszacz powietrza Air&Me ROHANOsuszacz powietrza Air&Me ROHANOsuszacz powietrza Air&Me ROHANOsuszacz powietrza Air&Me ROHAN
Osuszacz powietrza Air&Me ROHAN
Osuszacz powietrza Air&Me ROHAN
Osuszacz powietrza Air&Me ROHAN
Osuszacz powietrza Air&Me ROHAN
Wysyłka gratis

Osuszacz powietrza Air&Me ROHAN

Czas wysyłki: 1-24 godziny

Koszt wysyłki: od 0 zł

Numer katalogowy: 2373

Gwarancja: 2 lata

Sterowanie: elektroniczne

Max wydajność: 20 l/dobę

Zbiornik na wodę: 5,0 l

Do kubatury max: 70 m3

Funkcje SMART: wyświetlacz cyfrowy

Opcja stałego odpr. wody: TAK

Odbiór natychmiastowy: niemożliwy, tylko wysyłka

Warunki gwarancji:
 • Warunki gwarancji urządzeń Nido

Cena: 1 799 zł / szt.

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Dane techniczne
 • Linki (1)

Osuszanie powietrza z maksymalną wydajnością


Osuszacz powietrza Air&Me Rohan to niezwykle wydajne urządzenie, które jest w stanie usunąć z powietrza aż 50 litrów wody w ciągu doby. Posiada wbudowaną pompkę skroplin odprowadzającą kondensat na wysokość nawet na 5 metrów, co znacznie ułatwia osuszanie trudno dostępnych miejsc. Wygodne użytkowanie tego osuszacza powietrza zapewnia też możliwość sterowania za pomocą WiFi, a także ledowy wskaźnik informujący o aktualnej wilgotności. Urządzenie to idealnie nadaje się do utrzymywania odpowiedniej wilgotności w domach lub do osuszania dużych powierzchni po remoncie lub zalaniu. Jego intuicyjna obsługa za pomocą elektronicznego higrostatu i wygodnego panelu sterowania gwarantuje maksimum wydajności w każdych warunkach.

Osuszacz powietrza Air&Me Rohan do mieszkań i biur

 

Wbudowana pompka skroplin


Air&Me Rohan posiada wbudowaną pompkę skroplin, która po włączeniu potrafi wyprowadzić skropliny nawet na 5 metrów ponad poziom urządzenia. Jest to niesamowicie praktyczne rozwiązanie w momencie osuszania piwnic lub innych mokrych pomieszczeń, gdzie nie ma odpływu wody, a zależy nam na szybkim, ciągłym osuszaniu powietrza - bez konieczności opróżniania zbiornika na skropliny.

 

Air&Me Rohan z WiFi


Osuszacz powietrza Air&Me Rohan ze sterowaniem wifiPo zainstalowaniu na telefonie specjalnej aplikacji dostępnej na stronie https://www.airandme.fr/connect i sparowaniu za jej pomocą naszego osuszacza powietrza z routerem, możemy sterować urządzeniem za pomocą WiFi dowolnego miejsca. To proste i wygodne rozwiązanie pozwala na zdalne kontrolowanie wilgoci wszędzie tam, gdzie jest to konieczne, niezależnie od tego czy jesteśmy obok. Ponadto, funkcja WiFi jest kompatybilna z Alexa i Google Home.

 

 

Wydajne i precyzyjne usuwanie wilgoci


Skuteczność Air&Me Rohan sięga 50 l/dobę, co w klasie domowych osuszaczy powietrza jest prawdziwie imponującym wynikiem. Tak wysokie osiągi gwarantują szybkie osuszenie pomieszczenia i utrzymanie niskiego poziomu wilgoci nawet na większej powierzchni. Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania i elektronicznemu higrostatowi uruchomimy pracę ciągłą lub zaprogramujemy osuszacz powietrza, aby włączał się samoczynnie zawsze wtedy, kiedy wilgotność powietrza przekroczy wskazaną przez nas wartość.

Osuszacz powietrza Air&Me Rohan elektroniczny higrostat

 

Na straży naszego zdrowia


Warto pamiętać, że wysoki poziom wilgotności wpływa niekorzystnie nie tylko na przedmioty znajdujące się w domu. Rozwijająca się pleśń lub grzyb stanowią zagrożenie również dla dróg oddechowych wszystkich domowników. Stosując osuszacz powietrza Air &Me Rohan możemy być pewni, że powietrze, którym oddychamy jest suche i bezpieczne dla nas i naszych bliskich.

 

Co oferuje osuszacz powietrza Air&Me Rohan?


 • Wbudowana pompka skroplin
  Dzięki niej możliwe jest automatyczne odprowadzenie wody nawet wtedy, kiedy odpływ znajduje się ponad osuszaczem powietrza – nawet do 5 metrów wzwyż! Można ją włączyć lub wyłączyć według potrzeby.
 • Sterowanie za pomocą WiFi
  Po sparowaniu Air&Me Rohan z domowym routerem możemy kontrolować jego pracę za pomocą telefonu z dostępem do internetu. Aby pobrać aplikację sterującą pracą osuszacza należy przejść do strony internetowe producenta: https://www.airandme.fr/connect Następnie kliknąć Google Play, jeśli telefon jest na Android’zie lub App Store, jeśli iOS (iPhone) Nastąpi przekierowanie do aplikacji «Smart Life – Smart Living», którą należy pobrać.
 • Wydajność osuszania 50 l/dobę
  Tak wysoka skuteczność pozwala sprawnie osuszyć pomieszczenie po remoncie czy zalaniu oraz utrzymać właściwy poziom wilgoci i zabezpieczyć nas przed rozwojem niebezpiecznych mikroorganizmów w naszych domach.
 • Osuszanie urządzenia w środku Funkcja usuwa wilgoć z wnętrza urządzenia, zapobiegając namnażaniu się pleśni i bakterii. Idealnie sprawdzi się w momencie, w którym chcemy odłączyć osuszacz powietrza Air&Me Rohan od prądu i schować go na dłuższy czas.
 • Ruchoma klapka wylotu powietrza
  Możemy przyspieszyć osuszanie poprzez skierowanie podmuchu w konkretne miejsce, np. mokrą ścianę, lub włączyć automatyczne wachlowanie pomagające lepiej rozprowadzić suche powietrze po całym pomieszczeniu.
 • Elektroniczny higrostat i praca ciągła
  W zależności od potrzeb Air&Me Rohan będzie pracował bez przerwy lub – jeżeli ustawimy docelowy poziom wilgotność – osuszacz powietrza wyłączy się po osiągnięciu zadanej wartości.
 • Dwa poziomy prędkości wentylatora
  W zależności od tego gdzie i o jakiej porze nas osuszacz powietrza będzie pracował, do wyboru mamy dwie prędkości wentylatora – dużą, zapewniającą wysoką wydajność oraz mniejszą, zapewniającą cichszą pracę.
 • Czytelny panel sterowanie i listwa LED
  Łatwo ustawimy pożądany tryb pracy i uzyskamy informację na temat wilgotności powietrza. Możemy też skorzystać z włączanej osobno listwy LED, która zmienia kolory w zależności od aktualnie panujących warunków.
 • Zmywalny filtr wstępny
  Wlotowy filtr wstępny zatrzymuje na sobie zgrubne zanieczyszczenia. Chroni to osuszacz przed zapchaniem, a także oczyszcza powietrza w pomieszczeniu. Po zabrudzeniu wystarczy go umyć lub odkurzyć – nie ma potrzeby kupować nowego – aby odzyskał pełną sprawność.
 • Programator czasowy (timer)
  Dzięki niemu możemy zaprogramować nasze urządzenie, aby wyłączyło się po upłeywie określonego czasu (1-24 godzin).
 • Blokada przed dziećmi
  Aby zagwarantować bezpieczeństwo wszystkim domownikom, Air&Me Rohan posiada specjalne zabezpieczenie chroniące panel sterowania przed przypadkowym wciśnięciem przycisków.
 • Koła transportowe
  Dzięki nim łatwiej przesuniemy urządzenie do innego pomieszczenia

Wydajny osuszacz powietrza Air&Me Rohan do domu

Typ: do ciepłych pomieszczeń

Osuszacz powietrza Air&Me

Model ROHAN

Do pomieszczeń:

maks. 120 m2

Do pomieszczeń o powierzchni (wg producenta):

200 m2 - wydajność wg producenta

Przepływ powietrza:

360 m3/h

Dopuszczalna temperatura otoczenia: 5 - 35 oC

Czynnik chłodniczy:

R290

Maks. zużycie energii

680 W

Poziom hałasu:

52 dB(A)

Zbiornik na wodę:

7 l

Możliwość stałego odprowadzania:

tak / wbudowana pompka skroplin z możliwością wyłączenia

Higrostat:

elektroniczny, ustawiany w zakresie 30% - 80% (co 5%)

Wymiary urządzenia (szer. x wys. x dł.):

37,0 x 61,0 x 25,5 mm

Waga (brutto):

21 kg

Zasilanie:

220 - 240 V / 50 Hz

Gwarancja:

24 miesiące - konsument / firma

 

 

 


Pozostałe produkty z kategorii
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu