Strona główna » Wentylator sufitowy Hunter CARIBBEAN BREEZE
Wentylator sufitowy Hunter CARIBBEAN BREEZE

Wentylator sufitowy Hunter CARIBBEAN BREEZE

Koszt wysyłki: od 0 zł

Numer katalogowy: 24457

Warunki gwarancji:
  • Warunki gwarancji wentylatorów Daxton

Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Produkty powiązane (3)
  • Linki (1)

Co daje wentylator sufitowy?


Wentylator sufitowy doskonale miesza powietrze w pomieszczeniu, a obracające się śmigło nie powoduje podrywania z podłogi zanieczyszczeń. Urządzenia tego typu rozwiązują problem dusznych pomieszczeń, w których powietrze stoi pomimo otwartych okien.

 

Hunter - cisza i spokój


Każdy wentylator sufitowy Hunter został starannie zaprojektowany oraz wykonany, aby jak najlepiej spełnić wymagania zarówno techniczne, jak i estetyczne. Unikalna technologia stosowana nie tylko w silnikach, lecz także w systemach montażu sprawia, że każde z urządzeń będzie pracowało cicho przy maksymalnie zredukowanej ilości drgań.

 

Łatwy montaż


Wykorzystywana w wentylatorach firmy Hunter osłona wyposażona jest w okrągłą płytkę montażową zapewniającą łatwiejszy dostęp śrub, a ponadto unikalną pętlę, dzięki której mamy wolne ręce i podczas podłączania przewodów możemy na chwilę zawiesić wentylator.

 

Dwa tryby pracy


W okresach letnich wentylator sufitowy ustawiany jest na tzw. tryb "letni", co oznacza, że pęd powietrza kierowany jest w dół. Z kolei zimą wentylator sufitowy należy przełączyć w tryb odwrotny. Zasysane ku górze zimne powietrze znad podłogi „wypchnie” masy ciepła nagromadzone pod sufitem i skieruje je z powrotem ku dołowi. W ten sposób temperatura w pomieszczeniu się wyrówna, a ogrzewanie stanie się skuteczniejsze już przy mniejszych kosztach.

 

Zalety


  • Przyjemne dla oka wiklinowe łopatki wentylatora i ciemna obudowa w kolorze antycznego brązu to rozwiązanie dla osób szukających alternatywnych, nietypowych rozwiązań wizualnych.

  • Jeden punkt oświetleniowy z miejscem na dwie żarówki (2 x E27 maks 60W; brak żarówek w zestawie) sprawia, że wentylator funkcję żyrandola.

 

Parametry


Rozpiętość łopatek:

137 cm

Wysokość

wentylatora:

 

ok. 59 cm

Ilość łopatek:

5

Kierunek obrotów:

przód / tył

Stopnie pracy:

3

Prędkość obrotowa:

66/109/140 obr/min

Pobór mocy:

16/39/69 W

Sterowanie:

łańcuszkami (w zestawie)

Waga:

12,0 kg

Zasilanie:

230V / 50Hz

Gwarancja:

24 miesiące - konsument / firma

 

  • Dobór wentylatora sufitowego Przeczytaj jak łatwo dobrać wentylator sufitowy, jak można go zamontować na skośnym suficie, ile można zaoszczędzić na ogrzewaniu w zimie lub klimatyzacji w lecie stosując wentylatory sufitowe itp.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu