Strona główna » Grzejnik konwektorowy Warmtec EGW20C CZARNY
Grzejnik konwektorowy Warmtec EGW20C CZARNY

Grzejnik konwektorowy Warmtec EGW20C CZARNY

Czas wysyłki: 24-48 godzin

Koszt wysyłki: od 35 zł

Numer katalogowy: 3026

Gwarancja: 2 lata

Do powierzchni max: 20 m2

Moc grzewcza: 2,0 kW

Funkcje SMART: Wi-Fi

Warunki gwarancji:
 • Warunki gwarancji na grzejniki konwektorowe Warmtec

Cena: 599 zł / szt.

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Nowoczesność w grzejnikach


EGW 20C wyposażony w funkcję zdalnego sterowania za pomocą smartfonu lub tabletu z systemem Android lub iOS. EGW Warmtec to profesjonalna seria grzejników konwektorowych idealnie nadających się do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych. Podwyższony stopień ochrony IP24 pozwala na zastosowanie grzejnika również w łazienkach.
 

Zalety i funkcje grzejnika Warmtec


Grzejnik może być zamontowany na ścianie lub użytkowany na nóżkach. Akcesoria montażowe dołączone są do zestawu z grzejnikiem. Elementem grzewczym grzejnika EGW jest grzałka niskotemperaturowa, która eliminuje zjawisko "przypalania" kurzu, a także zjawisko naprężania obudowy grzejnika (co w zwykłych grzejnikach bywa uciążliwe np. w sypialniach). Natomiast płynnie regulowany, elektroniczny termostat umożliwia precyzyjną regulację temperatury pomieszczenia w zakresie od +12°C do +45°C. Elektroniczny termostat dodatkowo znacznie zmniejsza koszty eksploatacji grzejnika, w stosunku do tradycyjnych grzejników wyposażonych w termostat bimetaliczny.

EGW 20C 2000W z Wi-Fi Warmtec ma wbudowany programator tygodniowy. Urządzenie można programować w jednym z trzech programów:

 • komfortowy - ogrzewa pomieszczenie zgodnie z ustawioną temperaturą,
 • ekonomiczny - pozwala na oszczędność energii, temperatura ta jest zawsze niższa o 3°C od tej ustawionej w programie komfortowym,
 • antyzamarzaniowy - ma na celu utrzymanie minimalnej temperatury (5°C) w pomieszczeniu.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem (przykrycie wylotu ciepłego powietrza), blokada rodzicielska czynią urządzenie bezpieczne w obsłudze, a stopień ochrony IP24 pozwala na użytkowanie grzejnika w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Grzejnik EGW nie wymaga skomplikowanej instalacji podłączeniowej przez wyspecjalizowanego elektryka. Aby wykorzystać możliwośc zdalnego sterowania systemem grzewczym za pomocą smartfonu/tabletu, grzejnik EGW musi być połączony przez WiFi z routerem posiadającym dostęp do sieci. Natomiast na smartfonie/tablecie musi zostać zainstalowana aplikacja Tuya Smart. Można sterować z jednego telefonu dowolną ilością grzejników.

 

Zalety i funkcje urządzenia Warmtec EGW20C Czarny z Wi-Fi


 • Najwyższa jakość wykonania i atrakcyjny wygląd,
 • Wbudowany timer,
 • Wbudowany termostat,
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem,
 • Tryb antyzamarzaniowy,
 • Blokada rodzicielska,
 • Funkcja „otwarte okna” automatycznie zmniejszająca moc grzewczą celu zapobiegania stratom w przypadku otwarcia okien, a tym samym znacznie redukująca koszty eksploatacji,
 • Stopień ochrony IP24.

Moc z zakresu: 1,6 - 2,0 kW

Grzejnik elektryczny Warmtec

Model EGW20C czarny z Wi - Fi

Dane techniczne:  

Moc grzewcza:

2000 W

Napięcie zasilania:

230 V /50 Hz

Montaż:

ścienny (z możliwością montażu nóżek)

Wymiary w opakowaniu (szer. x wys. x gł.): 780 x 470 x 75 mm
Waga: 9,2 kg
Gwarancja:

24 miesięcy – konsument / firma

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu