Strona główna » Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35
Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - z dwóch stronKlimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - z góryKlimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - przemyślany schowek na przewódKlimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - maskownica oknaKlimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - widok z rurą wyrzutowąKlimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - widok z rurą wyrzutowąKlimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - akcesoriaKlimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - zalety
Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35
Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - z dwóch stron
Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - z góry
Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - przemyślany schowek na przewód
Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - maskownica okna
Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - widok z rurą wyrzutową
Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - widok z rurą wyrzutową
Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - akcesoria
Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35 - zalety

Klimatyzator przenośny Torell STARSLIM 35

Koszt wysyłki: od 0 zł

Numer katalogowy: 2094

Certyfikat, warunki gwarancji
 • Certyfikat autoryzacji marki Torell
 • Warunki gwarancji klimatyzator Torell

Zapytaj o cenę

 • Opis produktu

OD 2006r. JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM URZĄDZEŃ MARKI TORELL.

Zapewniamy naszym Klientom urządzenia objęte pełną gwarancją, pochodzące z oficjalnej, polskiej dystrybucji. Do każdego zakupu dołączamy kartę gwarancyjną oraz paragon lub fakturę VAT (w zależności od decyzji Kupującego).

W razie trudności z doborem sprzętu prosimy o kontakt telefoniczny 500 835 882, (22) 743 21 22 lub mailowy biuro@klimatop.pl – dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć produkt najlepiej spełniający Państwa oczekiwania.

 

Stylowy i wydajny klimatyzator


 

Klimatyzatory przenośne z serii STARSLIM, to idealny sprzęt dla osób, które cenią sobie praktyczne rozwiązania. Szereg zalet sprawia, że Torell STARSLIM 35 plasuje się na górnej półce mobilnych klimatyzatorów najwyższej klasy.

 

 1. Wielofunkcyjność – 3 w 1
  STARSLIM 35 może pracować w trzech, niezależnych od siebie trybach. Poza klasycznym chłodzeniem istnieje możliwość ustawienia funkcji osuszania. W tym wypadku urządzenie usunie z powietrza do 36l/dobę. Jest to ilość, którą osiągają profesjonalne sprzęty pochłaniające wilgotność. Dodatkowo, jeżeli warunki panujące w pomieszczeniu nie wymuszają już opuszczania temperatury ani osuszania, klimatyzator można uruchomić w trybie wentylatora. Zmniejsza to pobór energii, zapewniając przy tym przyjemny powiew i równomierne rozprowadzenie powietrza w pokoju.
 2. Kompaktowe wymiary i mała waga
  STARSLIM 35 jest jednym z najmniejszych urządzeń o mocy 3,5 kW. Dzięki temu mamy możliwość ustawienia go w pomieszczeniach o małej powierzchni lub takich, w których ilość miejsca na podłodze jest mocno ograniczona – pokoje z dużą ilością mebli, salony sprzedaży, magazyny czy biura. Niewielka waga klimatyzatora (tylko 26 kg), wygodne uchwyty oraz łatwo dostępny spust wody pozwalają (w razie potrzeby) umiejscowić STARSLIM'a na podwyższeniu. Taka pozycja, w połączeniu z szerokim wylotem zimnego powietrza sprawi, że chłód rozejdzie się szybciej, przez co opuszczanie temperatury będzie skuteczniejsze niż w wypadku klasycznego ustawienia.
 3. Wygodny w przechowywaniu
  Obok rozwiązań ułatwiających użytkowanie firma Torell miała też na uwadze aspekt przechowywania lub transportu klimatyzatora. Właśnie dlatego STARSLIM 35 został wyposażony w dwie kieszenie mieszczące w sobie wszystkie elementy niezbędne do pracy:
  • Schowek na przewód zasilający.
  • Kieszeń mieszczącą w sobie rurę, pilota oraz rurkę do skroplin.
  W ten sposób składamy cały sprzęt do postaci jednego, łatwego w transporcie sześcianu na kołach. Zapobiega to zgubieniu lub uszkodzeniu akcesoriów w trakcie przeprowadzek lub przechowywania sprzętu na czas sezonów jesienno-zimowych.
 4. Filtry powietrza
  W celu podniesienia jakości powietrza w pomieszczeniu, a także w ramach zabezpieczenia przed uszkodzeniem w trakcie pracy w trudnych warunkach producent wyposażył klimatyzator w aż cztery filtry wlotowe powietrza. Wychwytują one i zatrzymują na sobie zgrubne zanieczyszczenia. Po jakimś czasie wystarczy je wyjąć i odkurzyć lub umyć pod bieżącą wodą. Konstrukcja zapewnia łatwy i wygodny dostęp do filtrów każdemu – nawet osobom korzystającym z urządzenia po raz pierwszy.
 5. Akcesoria
  W skład zestawu z klimatyzatorem wchodzi szereg praktycznych przedmiotów:
  • Rurka do odprowadzania skroplin – bardzo przydatna w momencie pracy w trybie osuszania. Warto przypomnieć, że STARSLIM 35 może usunąć z powietrza do 36 litrów na dobę, co czyni z niego bardzo skuteczny osuszacz powietrza.
  • Listwy okienne – trzy płaskie elementy o długości ok. 50 cm każdy ułatwią zamocowanie rury odprowadzającej ciepłe powietrze w roletach okiennych lub oknach przesuwnych bez potrzeby jakichkolwiek ingerencji w strukturę ściany lub ramy okiennej.
  • Adaptor zewnętrzny z zatyczką – rozwiązanie dla tych, którzy chcą zamontować odprowadzenie powietrza na stałe w ścianie.
  • Pilot zdalnego sterowania.
  • Rura odprowadzająca ciepłe powietrze.
  • Śrubokręt – umożliwia blokowanie pokrywy klimatyzatora i przydaje się w trakcie prac montażowych.

 

Klimatyzator - zalety i funkcje urządzenia:

 • 3 niezależne tryby pracy: chłodzenie, osuszanie, wentylacja,
 • możliwość zwiększenia wydajności i zaoszczędzenia energii poprzez napłnienie specjalnego zbiornika wodą (szczegóły w instrukcji obsługi),
 • 24 godzinny elektroniczny programator czasowy (TIMER),
 • Osuszanie: 36l / dobę,
 • pilot zdalnego sterowania
 • 3 poziomy prędkości wentylatora,
 • kółka ułatwiające przemieszczanie urządzenia,
 • konstrukcja umożliwiająca schowanie akcesoriów,
 • zintegrowana konstrukcja eliminuje konieczność stosowania jednostki zewnętrznej.

 

Klimatyzator - dane techniczne:  

Moc chłodzenia

3,4 kW

Max. przepływ powietrza do wewnątrz pom.:

360 m3/h

Pobór mocy podczas chłodzenia

1300 W

Zasilanie:

220-240 V / 50 Hz

Klasa energetyczna:

A

Prędkości wentylatora:

3

Wydajność:

max 35 m2

Poziom głośności: 56 dB(A)

Długość rury wyrzutowej:

150 x 14,2 cm

Zakres temperatur pracy (chłodzenie):

18-32oC

Wymiary (SZERxWYSxGŁ) / waga: 480 x 744 x 313  mm / 26 kg
Gwarancja:

24 miesiące - konsument / firma

 

W komplecie:

 • rura wyrzutowa rozciągliwa średnicy 142 mm i długości max. 1,5 m,
 • adaptor zewnętrzny z zatyczką,
 • listwy okienne plastikowe,
 • pilot zdalnego sterowania,
 • rurka do usuwania skroplin,
 • śrubokręt,
 • instrukcja obsługi w języku polskim.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu