Strona główna » Klimatyzatory ścienne typu SPLIT z montażem » Klimatyzatory LG » Klimatyzator ścienny LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air z montażem
Klimatyzator ścienny LG H12S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air - zdjęcieKlimatyzator LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air - montaż KlimaTopKlimatyzator LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air - montaż KlimaTopKlimatyzator LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air - montaż KlimaTopKlimatyzator LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air - zdjęcie KlimaTopKlimatyzator ścienny LG H12S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air - zdjęcieKlimatyzator ścienny LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft AirKlimatyzator ścienny LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft AirKlimatyzator ścienny LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft AirKlimatyzator ścienny LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft AirKlimatyzator ścienny LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air
Klimatyzator ścienny LG H12S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air - zdjęcie
Klimatyzator LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air - montaż KlimaTop
Klimatyzator LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air - montaż KlimaTop
Klimatyzator LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air - montaż KlimaTop
Klimatyzator LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air - zdjęcie KlimaTop
Klimatyzator ścienny LG H12S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air - zdjęcie
Klimatyzator ścienny LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air
Klimatyzator ścienny LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air
Klimatyzator ścienny LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air
Klimatyzator ścienny LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air
Klimatyzator ścienny LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air

Klimatyzator ścienny LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air z montażem

Koszt wysyłki: od 0 zł

Numer katalogowy: H09S1D

Zalecany do: 5 - 24 m2

Moc chłodnicza: 2,5 kW

Moc grzewcza: 3,2 kW

Wykończenie: mat

Kolor: biały

Klasa energetyczna (chłodzenie): A+++

Klasa energetyczna (ogrzewanie): A++

Cena zawiera: urządzenie z montażem standardowym (link)

Certyfikat, gwarancja, katalog:
 • Certyfikat autoryzacji LG
 • Gwarancja LG
 • Katalog i cennik LG

Cena: 5 940 zł / kpl. z montażem

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Dane techniczne
 • Nasze montaże
 • LG - zestawienie modeli i cen

Montaż klimatyzacji Warszawa


Oferujemy sprzedaż i montaż prezentowanego fabrycznie nowego klimatyzatora Gree w Warszawie i bliskich okolicach, na cele mieszkaniowe (VAT8%) wraz z uruchomieniem.

 

Instruujemy


Celem otrzymania wyceny klimatyzacji prosimy o kliknięcie w przycisk JESTEM ZAINTERESOWANY/A i wypełnienie formularza lub o przesłanie mailem zdjęć pomieszczenia/pomieszczeń, które należy schłodzić/ogrzać klimatyzacją oraz miejsca, gdzie może być zainstalowana jednostka zewnętrzna (balkon, elewacja budynku, poziom gruntu itp.) wraz z informacją o powierzchni i wysokości pomieszczenia/pomieszczeń. W przypadku lokali w stanie deweloperskim na początek poprosimy o rzut mieszkania/domu. W razie potrzeby niezwłocznie zadamy dodatkowe pytania lub od razu prześlemy propozycję urządzeń wraz z informacjami o możliwościach montażu (zarówno technicznych, jak i terminowych). Informacje prosimy wysyłać na adres klimatyzacja@klimatop.pl.

Istnieje także możliwość późniejszego serwisowania zamontowanego przez nas urządzenia (gwarancyjnie i pogwarancyjnie).

 

Elegancki, minimalistyczny design


Klimatyzator LG DUALCOOL Soft Air

LG modele DUALCOOL wyróżniają się nie tylko wyjątkowym wzornictwem, ale również solidną konstrukcją, która nadaje im elegancji i stylu. Matowe wykończenie oraz staranne detale sprawiają, że klimatyzatory serii DUALCOOL prezentują się wyjątkowo we wnętrzu każdego pomieszczenia. Minimalistyczna forma harmonizuje z różnymi stylami aranżacyjnymi, dodając uroku i funkcjonalności każdej przestrzeni.

 

Efektywny i niezawodny


Klimatyzator LG DUALCOOL Soft Air

Zachowując prostą minimalistyczną formę, klimatyzator ścienny DUALCOOL Soft Air Deluxe gwarantuje efektywną pracę przez cały rok. Wyposażony w sprawdzoną technologię LG Dual Inverter, zapewnia nie tylko optymalną temperaturę, ale także oszczędność energii. Dzięki inteligentnemu zarządzaniu energią, klimatyzator automatycznie dostosowuje swoją pracę do zmieniających się warunków, zapewniając równomierne i stabilne warunki w pomieszczeniu.

 

Technologia najwyższej klasy - LG DUALCOOL DELUXE Soft Air


Klimatyzator LG DUALCOOL Soft Air

DUALCOOL Soft Air Premium wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie klimatyzacji, gwarantując nie tylko efektywną pracę, ale także oszczędność energii. Dzięki technologii Dual Inverter Heat Pump Compressor oraz inteligentnemu zarządzaniu energią, klimatyzator osiąga najwyższą klasę efektywności energetycznej. Wysoki współczynnik SEER i SCOP świadczy o jego doskonałej wydajności. To rozwiązania, które nie tylko dbają o komfort, ale również o portfel użytkownika i środowisko naturalne.

 

Personalizacja użytkowania


Klimatyzator LG DUALCOOL Soft Air

Klimatyzator DUALCOOL Soft Air Premium oferuje użytkownikom możliwość personalizacji oraz łatwą obsługę. Dzięki funkcjom Auto Cleaning™ oraz Freeze Cleaning™, utrzymanie czystości wewnątrz urządzenia staje się łatwe i wygodne. Dodatkowo, intuicyjne sterowanie oraz dostęp do zaawansowanych funkcji poprzez aplikację mobilną zapewniają jeszcze większy komfort użytkowania.

 

Czyste i zdrowe powietrze - LG DUALCOOL DELUXE


Klimatyzator LG DUALCOOL Soft Air

Klimatyzator DUALCOOL Soft Air, niezależnie od wersji, dba nie tylko o komfort temperatury, ale także o jakość powietrza w pomieszczeniu. Wyposażony w zaawansowane funkcje filtracji, zapewnia czyste i zdrowe powietrze dla użytkowników. Allergy Filter, pokryty specjalną powłoką absorbującą szkodliwe substancje, skutecznie eliminuje alergeny takie jak roztocza kurzu domowego, pyłki, grzyby czy pleśnie, tworząc środowisko wolne od drażniących czynników. Dodatkowo, technologia UV nano wykorzystuje promieniowanie ultrafioletowe do niszczenia 99% drobnoustrojów, zapewniając jeszcze wyższy poziom higieny i czystości powietrza. Funkcja Auto oczyszczania natomiast eliminuje przykre zapachy poprzez osuszanie wymiennika ciepła, co zapobiega rozwojowi bakterii i pleśni wewnątrz urządzenia. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się nie tylko komfortem termicznym, ale także świeżym i zdrowym powietrzem, dbając o swoje dobre samopoczucie i zdrowie.

 

Klimatyzator ścienny DUALCOOL SOFT AIR PREMIUM - cechy charakterystyczne


 • Czujnik wykrywania ludzi
  Wykrywa on odległość między klimatyzatorem a osobami przebywającymi w pomieszczeniu i odpowiednio zmienia tryb przepływu powietrza (na bezpośredni lub pośredni). Użytkownicy mogą dostosować ustawienia czujnika w taki sposób, aby w zależności od ich odległości od jednostki wewnętrznej, klimatyzator generował bezpośredni, pośredni lub silny nawiew.
 • Funkcja Soft Air
  Po jej włączeniu dolna łopatka DUAL Vane zamyka się, a powietrze jest wydmuchiwane tylko przez wylot skierowany do przodu. Strumień powietrza nie jest kierowany bezpośrednio na siedzące lub stojące osoby, tylko przepływa od sufitu w dół.
 • Dual Vane
  klimatyzator wydmuchuje ciepłe lub chłodne powietrze w różnych kierunkach, zapewniając szybką i skuteczną regulację temperatury. Dwie niezależne łopatki zwiększają zasięg przepływu powietrza aż do 22 metrów.
 • Plasmaster Ionizer+
  Ponad 3 miliony jonów zapewniają czyste i zdrowe powietrze, redukując szkodliwe cząsteczki.
 • kW Manager
  Funkcja kW Manager jest dostępna poprzez aplikację mobilną ThinQ i pozwala na proaktywną kontrolę zużycia energii przez klimatyzator. Dzięki regularnemu monitorowaniu i analizowaniu danych eksploatacyjnych, kW Manager jest w stanie określić najbardziej energooszczędny zakres działania dla różnych scenariuszy.
 • Sprężarka Dual Inverter
  Gwarancja wysokiej wydajności, długiej i niezawodnej pracy oraz niski poziom hałasu. Te cechy wpływają na jej żywotność, bezawaryjność i zmniejszają koszt eksploatacji.
 • Czynnik R32
  Dbanie o środowisko jest dzisiaj codziennością. W klimatyzacji zastosowano ekologiczny czynnik R32, który ma bardzo niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego oraz nie szkodzi warstwie ozonowej.
 • Wbudowane Wi-Fi
  Ta opcja sterowania klimatyzatorem sprawia, że jego obsługa jest bardzo komfortowa. Za pomocą smartfona lub tabletu z systemem iOS lub Android instalując aplikację LG Smart ThinQ będziemy mogli sterować naszą klimatyzacją z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu.
 • Gold Fin™
  Specjalna powłoka na wymienniku ciepła chroni go przed korozją i zwiększ jego żywotność.
 • Automatyczne oczyszczanie
  Dzięki wyeliminowaniu wilgoci i bakterii, nie musimy się przejmować przykrym zapachem ani ich rozprzestrzenianiem. Dzieje się to dzięki systemowi automatycznego oczyszczania, co sprawia, że wydajność chłodnicza oraz trwałość klimatyzatora są takie same nawet po 10 latach.
 • Skuteczne ogrzewanie
  Funkcja automatycznego nawiewu powietrza sprawia że ciepłe powietrze zostaje optymalnie rozprowadzone i szybko ogrzane.
 • Mocne chłodzenie
  Klimatyzatory LG zapewniają optymalny nawiew powietrza z dużą prędkością, co umożliwia szybsze schłodzenie pomieszczenia oraz równomierne rozprowadzenie powietrza we wszystkich kierunkach. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie, by na 30 minut obniżyć temperaturę wypływającego powietrza do 18°C.
 • 3-stronny nawiew
  Nadmuch w trzech kierunkach zapewnia bardziej naturalny i przyjemniejszy przepływ powietrza we wnętrzu.
 • Łatwa i szybka instalacja
  Zastosowanie w klimatyzatorze praktycznych rozwiązań sprawia, że jego instalacja przebiega szybko i sprawnie. Mniejsza ilość osób potrzebnych do montażu pozwala na zamontowanie większej ilości urządzeń w krótkim czasie.

Moc z zakresu: 2,3 - 2,7 kW

Seria: Dualcool SoftAir

Dane techniczne LG DUALCOOL DELUXE Soft Air


Model DUALCOOL DELUXE Soft Air H09S1D

Wydajność nominalna chłodzenia: 2,5 kW
Nominalny pobór mocy (chłodzenie): 0,555 kW
Wydajność nominalna grzania: 3,5 kW
Nominalny pobór mocy (grzanie): 0,700 kW
SEER 8,7
SCOP 4,6
COP 4,57
Klasa efektywności energetycznej chłodzenia: A+++
Klasa efektywności energetycznej grzania: A++

JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA

Przepływ powietrza (chłodzenie): 816 / 630 / 486 / 342 / 120 m3/h
Przepływ powietrza (grzanie): 630 / 486 / 342 m3/h
Poziom ciśnienia akustycznego (chłodzenie): 40 / 35 / 27 / 19 dB(A)
Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 895 x 307 x 235 mm
Waga: 11,0 kg

JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA

Zakres temperatur otoczenia (chłodzenie): -15 ~ 48 oC
Zakres temperatur otoczenia (grzanie): -15 ~ 24 oC
Poziom ciśnienia akustycznego: 49 / 51 dB(A)
Czynnik chłodniczy (typ): R32
Całkowita długość instalacji: 20 m
Całkowita różnica wysokości: 10 m
Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 717 x 495 x 230 mm
Waga: 25,1 kg

Tysiące montaży klimatyzacji za nami...


Zobacz przykłady montaży wykonanych w ostatnich latach przez KLIMA-TOP (kliknij w poniższy obrazek):


alt

Klimatyzator LG z montażem - aktualne zestawienie cen

Model urządzenia Cena z montażem standardowym i 8% VAT
(na cele mieszkaniowe)
Cena z montażem standardowym i 23% VAT
(z fakturą na firmę)
LG S09ET Standard 2 (2,5kW) 4.750 zł 5.410 zł
LG S12ET Standard 2 (3,5kW) 4.970 zł 5.660 zł
LG S18ET Standard 2 (5,0kW) 6.080 zł 6.920 zł
LG S24ET Standard 2 (6,6kW) 7.080 zł 8.060 zł
LG DC09RK Deluxe (2,5kW) 5.800 zł 6.600 zł
LG DC12RK Deluxe (3,5kW) 6.030 zł 6.860 zł
LG DC18RK Deluxe (5,0kW) 7.140 zł 8.130 zł
LG DC24RK Deluxe (6,6kW) 8.410 zł 9.580 zł
LG H09S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air (2,5kW) 5.940 zł 6.770 zł
LG H12S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air (3,5kW) 6.180 zł 7.040 zł
LG H18S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air (5,0kW) 7.340 zł 8.360 zł
LG H24S1D DUALCOOL DELUXE Soft Air (6,6kW) 8.560 zł 9.750 zł
LG H09S1P DUALCOOL PREMIUM Soft Air (2,5kW) 6.080 zł 6.920 zł
LG H12S1P DUALCOOL PREMIUM Soft Air (3,5kW) 6.380 zł 7.260 zł
LG AC09BK ARTCOOL MIRROR (2,5kW) 6.440 zł 7.330 zł
LG AC12BK ARTCOOL MIRROR (3,5kW) 6.800 zł 7.740 zł
LG AC18BK ARTCOOL MIRROR (5,0kW) 7.720 zł 8.800 zł
LG AC24BK ARTCOOL MIRROR (6,6kW) 8.980 zł 10.230 zł
LG A09GA1 ARTCOOL GALLERY PHOTO (2,5kW) 7.600 zł 8.650 zł
LG A09GA1 ARTCOOL GALLERY PHOTO (3,5kW) 8.560 zł 9.740 zł
LG A09GA2 ARTCOOL GALLERY LCD (2,5kW) 10.060 zł 11.460 zł
LG A12GA2 ARTCOOL GALLERY LCD (3,5kW) 11.350 zł 12.920 zł
Pozostałe produkty z kategorii
Klimatyzator ścienny LG A09GA2 ARTCOOL GALLERY LCD
kpl. z montażem Do koszyka
Klimatyzator ścienny LG AC12BK ARTCOOL MIRROR
kpl. z montażem Do koszyka
Klimatyzator ścienny LG AC18BK ARTCOOL MIRROR
kpl. z montażem Do koszyka
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu