Strona główna » Akcesoria » Akcesoria do nawilżaczy powietrza » Kostka z jonami srebra Stylies CLEAN CUBE
Kostka z jonami srebra Stylies CLEAN CUBEKostka z jonami srebra Stylies CLEAN CUBE - w opakowaniuKostka z jonami srebra Stylies CLEAN CUBE - w opakowaniu
Kostka z jonami srebra Stylies CLEAN CUBE
Kostka z jonami srebra Stylies CLEAN CUBE - w opakowaniu
Kostka z jonami srebra Stylies CLEAN CUBE - w opakowaniu

Kostka z jonami srebra Stylies CLEAN CUBE

Czas wysyłki: 1-24 godziny

Koszt wysyłki: od 25 zł

Numer katalogowy: IONSILCUBE

Cena: 110 zł / szt.

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

  • Opis produktu

 

 

OD 2014r. JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ URZĄDZEŃ MARKI STYLIES.

Zapewniamy naszym Klientom urządzenia objęte pełną gwarancją, pochodzące z oficjalnej, polskiej dystrybucji. Do każdego zakupu dołączamy kartę gwarancyjną oraz paragon lub fakturę VAT (w zależności od decyzji Kupującego).

W razie trudności z doborem sprzętu prosimy o kontakt telefoniczny 500 835 882, (22) 743 21 22 lub mailowy biuro@klimatop.pl – dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć produkt najlepiej spełniający Państwa oczekiwania.

Zobacz nasz certyfikat:
 

alt

 

Kostka z jonami srebra Stylies CLEAN CUBE


Na co dzień otoczeni jesteśmy urządzeniami elektrycznymi produkującymi jony dodatnie, które przyciągają bakterie i wirusy, a także zarodniki grzybów, pleśń i inne alergeny. Kostka produkuje jony srebra, które uszkadzają błonę komórkową bakterii i je unieszkodliwiają. Dzięki temu Clean Cube zapobiega ich namnażaniu i rozpylaniu wraz z wodą. Kostka działa niezależnie od tego czy urządzenie jest włączone czy nie.

Clean Cube powinna być wymieniania raz do roku na początku sezonu. Należy ją umieścić w zbiorniku z wodą nawilżacza powietrza. Jest niezwykle wydajnym środkiem, dzięki któremu nawilżanie powietrza jest niezwykle higieniczne – eliminuje do 650 rodzajów bakterii.

Ponieważ srebro ma właściwości bakteriobójcze, stosowanie Clean Cube nie wymaga żadnych dodatkowych środków chemicznych.

Clean Cube – kostkę umieszczamy w zbiorniku, gdzie przez okres około jednego roku uwalnia jony srebra, które eliminują większość drobnoustrojów organicznych, które mogą namnażać się w wodzie w nawilżaczu. Zapewnia czyste, pozbawione wirusów i bakterii, wysycone jonami srebra powietrze.

 

Rozmiar: 17 x 22 x 35 mm

 

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu