Strona główna » Galeria wybranych montaży cz. 13 (2023)

Galeria wybranych montaży cz. 13 (2023)

Mieszkanie prywatne – Warszawa Zacisze

Montaż klimatyzatora Gree serii Clivia, model CL12W (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon o łącznej powierzchni 27 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej, dzielącej mieszkanie od balkonu. Instalacja chłodnicza i skroplinowa zostały przeprowadzone za "plecami" klimatyzatora na balkon, gdzie zostały sprowadzone w maskownicy pionowo w dół, celem podłączenia do agregatu zewnętrznego posadowionego na posadzce. Skropliny będą zbierane do zbiornika zlokalizowanego obok agregatu zewnętrznego. Do zasilania wykorzystano gniazdko znajdujące się na balkonie.

Klimatyzatory Klimatyzatory


Mieszkanie prywatne – Warszawa Ursynów

Montaż klimatyzatora LG serii Standard 2, model S12ET (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon o powierzchni 27 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej, blisko drzwi balkonowych. Instalacja została poprowadzona w maskownicy wzdłuż krawędzi okna (będzie zasłonięta zasłoną) i wyprowadzona na balkon celem podłączenia do agregatu zewnętrznego posadowionego na posadzce balkonu. Skropliny zostały odprowadzone razem z instalacją chłodniczą - woda będzie zbierana do zbiornika zlokalizowanego obok agregatu zewnętrznego.

montaż klimatyzacji montaż klimatyzacji montaz klimatyzacji


Mieszkanie prywatne – Warszawa Żoliborz

Montaż klimatyzatora Gree serii Pular, model PU09M (matowy) (moc chłodnicza 2,5 kW), obsługującego salon o powierzchni 18 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie bocznej pomieszczenia. Instalacje (chłodnicza i skroplinowa) zostały poprowadzone w pomieszczeniu w maskownicy (z ominięciem grzejników) i wyprowadzone na zewnątrz, w obrysie balkonu. Tam zostały sprowadzone w dół. Rury freonowe zostały podłączone do agregatu zawieszonego po zewnętrznej stronie balkonu, a rurka skroplinowa doprowadzona ze spadkiem na krawędź balkonu - woda będzie swobodnie kapać na poziom gruntu.

Klimatyzator ścienny Klimatyzator ścienny


Mieszkanie prywatne – Warszawa Bielany

Montaż klimatyzatora LG serii Standard 2, model S12ET (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon z kuchnią o łącznej powierzchni 26 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie bocznej pomieszczenia, blisko okien. Instalacja została poprowadzona w całości po stronie salonu, w maskownicach o wymiarach 8x6 cm. Po wyprowadzeniu na balkon została podłączona do agregatu zewnętrznego ustawionego równolegle do okien. Skropliny zostały wyprowadzone razem z instalacją chłodniczą na balkon - woda będzie zbierana do zbiornika.

Klimatyzatory z montażem Klimatyzatory z montażem Klimatyzatory z montażem


Mieszkanie prywatne – Pruszków

Montaż klimatyzatora Gree serii U-Crown, model UC12S (silver) (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon o powierzchni 30 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej. Instalacja chłodnicza i skroplinowa zostały przeprowadzone za "plecami" klimatyzatora na balkon, gdzie zostały sprowadzone w maskownicy pionowo w dół, celem podłączenia do agregatu zewnętrznego posadowionego na poziomie gruntu. Skropliny będą swobodnie kapać na grunt.

klimatyzacja warszawa klimatyzacja warszawa


Dom prywatny  – Pruszków

Montaż klimatyzatora multisplit Gree z jednostkami U-Crown oraz Lomo Luxury Plus, (moc chłodnicza jednostek wewnętrznych 3,5 + 2,2 kW), obsługującego salon z kuchnią oraz sypialnię.
Jednostki wewnętrzne zostały zainstalowane na ścianach bocznych pomieszczeń. Instalacje chłodnicze zostały poprowadzone w bruzdach w ścianach i doprowadzone do ściany szczytowej, celem przeprowadzenia ich na balkon. Na balkonie podłączono je do agregatu posadowionego na posadzce. Skropliny zostały odprowadzone oddzielnymi bruzdami prowadzonymi w ścianach ze spadkiem do łazienki, gdzie na etapie wykańczania mieszkania zostaną podłączone przez syfon do kanalizacji.

montaż klimatyzacji warszawa montaż klimatyzacji warszawa montaż klimatyzacji warszawa
montaż klimatyzacji warszawa montaż klimatyzacji warszawa montaż klimatyzacji warszawa
montaż klimatyzacji warszawa montaż klimatyzacji warszawa montaż klimatyzacji warszawa


Mieszkanie prywatne – Warszawa Międzylesie

Montaż klimatyzatora AUX serii AUX Premium Grey, model AUX-12QB (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon o powierzchni 26 m2 zlokalizowany na podwyższonym parterze.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana nad przejściem do kuchni, po stronie salonu. Instalacja chłodnicza została przeprowadzona za "plecami" klimatyzatora do kuchni, gdzie w odcinku maskownicy została doprowadzona do ściany szczytowej, wyprowadzona na zewnątrz i podłączona do agregatu zewnętrznego. Agregat zewnętrzny klimatyzatora został podwieszony do elewacji. Skropliny zostały poprowadzone razem z instalacją chłodniczą na zewnątrz - woda będzie swobodnie kapać na poziom gruntu.

Klimatyzator warszawa Klimatyzator warszawa Klimatyzator warszawa


Mieszkanie prywatne – Warszawa Mokotów

Montaż klimatyzatora Toshiba serii Haori, model RAS-B16N4KVRG (moc chłodnicza 5,0 kW), obsługującego salon z kuchnią, otwarty na przedpokój, o łącznej powierzchni 43 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej. Instalacja została przeprowadzona za "plecami" klimatyzatora na balkon, gdzie została sprowadzona w maskownicy w dół, do agregatu zewnętrznego postawionego na posadzce balkonu. Skropliny zostały odprowadzone razem z instalacją chłodniczą na balkon - woda będzie spływać do podpłytkowego odwodnienia balkonu.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory
Klimatyzatory


Mieszkanie prywatne – Warszawa Bielany

Montaż klimatyzatora Gree serii Fairy, model FA09D (grafitowy) (moc chłodnicza 2,7 kW), obsługującego salon powierzchni 24 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie prostopadłej do okien. Instalacja (chłodnicza i skroplinowa) została poprowadzona wierzchem po ścianie w maskownicy (zostanie ona zakryta w przyszłości zasłoną) do wysokości około 40 cm nad podłogą, gdzie została wyprowadzona na balon. Na balkonie instalacja chłodnicza została podłączona do agregatu zewnętrznego posadowionego na posadzce, a skropliny wyprowadzone poza obrys agregatu - woda będzie spływać do podpłytkowego odwodnienia balkonu.

Klimatyzator z montażem Klimatyzator z montażem Klimatyzator z montażem


Mieszkanie prywatne – Warszawa Wola

Montaż klimatyzatora AUX serii Q-Smart Premium, model AUX-12QP (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon z kuchnią i przedpokojem o łącznej powierzchni 32 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej, pomiędzy oknem salonu i kuchni. Instalacja chłodnicza została sprowadzona w bruździe w ścianie do wylewki podłogowej, którą została doprowadzona do komina przy kuchni. Deweloper na etapie budowy przewidział montaż klimatyzacji i przygotował fragment instalacji między dachem a mieszkaniem oraz zarezerwował miejsce na dachu, na posadowienie agregatu zewnętrznego. Nasza ekipa instalacyjna dokonała połączenia instalacji klimatyzacji w mieszkaniu (w kominie) oraz na dachu. Dzięki temu możliwe było podłączenie i uruchomienie urządzenia. Skropliny zostały odprowadzone oddzielną bruzdą wykutą w ścianie w miejsce przyszłego syfonu zlewozmywaka - woda będzie spływać do kanalizacji.

Klimatyzacja montaż Klimatyzacja montaż Klimatyzacja montaż
Klimatyzacja montaż Klimatyzacja montaż Klimatyzacja montaż
Klimatyzacja montaż Klimatyzacja montaż


Mieszkanie prywatne – Otwock

Montaż klimatyzatora LG serii Standard 2, model S12ET (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon z kuchnią o łącznej powierzchni 28 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej, obok drzwi balkonowych. Instalacja została doprowadzona w bruździe w ścianie do miejsca, w którym za ścianą zaczynał się balkon. Następnie została przeprowadzona przez ścianę i w maskownicach doprowadzona po elewacji na przeciwległy koniec balkonu, celem jej sprowadzenia w dół i podłączenia do agregatu zewnętrznego podwieszonego po zewnętrznej stronie balustrady balkonowej. Skropliny zostały wyprowadzone w miejscu przejścia instalacji chłodniczej z mieszkania - woda będzie swobodnie kapać z balkonu w dół.

Klimatyzator ścienny Klimatyzator ścienny Klimatyzator ścienny
Klimatyzator ścienny


Mieszkanie prywatne Warszawa Wilanów

Montaż klimatyzatora Gree serii Fairy, model FA12W (biały) (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon z kuchnią o łącznej powierzchni 29 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie
prostopadłej do okien. Instalacja (zarówno chłodnicza, jak i skroplinowa) została poprowadzona w bruździe w ścianie pod okno, gdzie została wyprowadzona na balkon. Tam instalacja chłodnicza została doprowadzona do prawego boku agregatu zewnętrznego i podłączona do niego, a skroplinowa doprowadzona do miejsca, gdzie woda będzie zbierana do zbiornika.

Klimatyzator z montażem warszawa Klimatyzator z montażem warszawa


Mieszkanie prywatne – Warszawa Wilanów

Montaż klimatyzatora multisplit marki Daikin z jednostkami Emura oraz Stylish, (moc chłodnicza 2x2kW + 1x3,5kW) obsługującego trzy pomieszczenia - salon, sypialnię oraz gabinet.
Jednostki wewnętrzne zostały zainstalowane w miejscach pierwotnie zaznaczonych papierowymi szablonami. Ze względu na planowane obniżenie sufitu, instalacja z każdego klimatyzatora została wprowadzona do przedpokoju i poprowadzona luzem przy stropie.  Całość została doprowadzona do ściany szczytowej, gdzie w bruździe w ścianie została sprowadzona w dół, a następnie przeprowadzona na balkon, celem podłączenia do agregatu zewnętrznego posadowionego na posadzce. Skropliny zostały odprowadzone oddzielnie grawitacyjnie do pralni, gdzie zostaną podłączone nad syfon po uporaniu się z remontem mieszkania.

Klimatyzator split Klimatyzator split Klimatyzator split
Klimatyzator split Klimatyzator split Klimatyzator split
Klimatyzator split Klimatyzator split Klimatyzator split
Klimatyzator split Klimatyzator split Klimatyzator split
Klimatyzator split Klimatyzator split Klimatyzator split


Mieszkanie prywatne – Warszawa Wawer

Montaż klimatyzatora Daikin serii Daikin Stylish, model FTXA-35BT (czarne drewno) (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 30 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na prostopadłej do okien. Instalacja chłodnicza została sprowadzona w bruździe w ścianie na wysokość około 50 cm nad posadzką, a następnie przeprowadzona na balkon i podłączenia do agregatu zewnętrznego posadowionego na posadzce. Skropliny zostały odprowadzone oddzielną bruzdą w miejsce przyszłego zlewozmywaka w kuchni.

Klimatyzacja warszawa Klimatyzacja warszawa Klimatyzacja warszawa
Klimatyzacja warszawa Klimatyzacja warszawa Klimatyzacja warszawa


Mieszkanie prywatne – Warszawa Mokotów

Montaż klimatyzatora Gree serii Clivia, model CL12W (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon z kuchnią o łącznej powierzchni 28 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej, między oknami. Instalacja chłodnicza została sprowadzona w bruździe w ścianie pionowo w dół, a następnie przeprowadzona na balkon celem podłączenia do agregatu zewnętrznego posadowionego na posadzce. Instalacja skroplinowa została poprowadzona oddzielną bruzdą prowadzoną ze spadkiem nad syfon przyszłego zlewozmywaka w kuchni.

Klimatyzator gree Klimatyzator gree Klimatyzator gree


Mieszkanie prywatne – Warszawa Ursynów

Montaż klimatyzatora Gree serii Fairy, model FA12D (grafitowy) (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon o powierzchni 30 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej, dzielącej mieszkanie od balkonu. Instalacja chłodnicza i skroplinowa zostały przeprowadzone za "plecami" klimatyzatora na balkon, gdzie zostały sprowadzone w maskownicy pionowo w dół, celem podłączenia do agregatu zewnętrznego posadowionego na posadzce. Skropliny będą zbierane do zbiornika zlokalizowanego obok agregatu zewnętrznego. Do zasilania wykorzystano gniazdko znajdujące się na balkonie.

gree fairy z montażem gree fairy z montażem


Mieszkanie prywatne – Warszawa Tarchomin

Montaż klimatyzatora Gree serii Fairy, model FA12D (grafitowy) (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon o powierzchni 28 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej. Instalacja została przeprowadzona za "plecami" klimatyzatora na balkon, gdzie została sprowadzona w maskownicy (8x6 cm) w dół, a następnie podłączona do agregatu zewnętrznego posadowionego na posadzce. Skropliny zostały odprowadzone razem z instalacją chłodniczą na balkon - woda będzie zbierana do zbiornika zlokalizowanego obok agregatu zewnętrznego.

klimatyzacja gree klimatyzacja gree


Dom prywatny – Nadarzyn

Montaż klimatyzatora Toshiba serii Seiya 2, model RAS-18E2KVG (moc chłodnicza 5,0 kW), obsługującego salon z kuchnią o łącznej powierzchni 44 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej. Instalacja została przeprowadzona za "plecami" klimatyzatora na zewnątrz, gdzie została sprowadzenia w maskownicy (8x6 cm) dół i podłączona do agregatu zewnętrznego posadowionego na deskach tarasu. Skropliny zostały odprowadzone razem z instalacją chłodniczą na zewnątrz - woda będzie spływać na poziom gruntu.

Klimatyzator toshiba z montażem Klimatyzator toshiba z montażem


Mieszkanie prywatne – Piaseczno

Montaż klimatyzatora Mitsubishi serii Premium, model MSZ-EF35VGKS (silver) (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon z kuchnią o łącznej powierzchni 29 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie salonu prostopadłej do okien. Instalacja została przeprowadzona za "plecami" klimatyzatora do sąsiedniego pomieszczenia, gdzie została doprowadzona w maskownicy, wierzchem po ścianie, do miejsca, w którym zaczynał się balkon, a następnie wyprowadzona na zewnątrz. Na balkonie instalacja została sprowadzona w maskownicy w dół, celem podłączenia do agregatu zewnętrznego. Skropliny zostały po drodze włączone do rynny - woda będzie przez nią wypływać poza obrys balkonu.

Klimatyzacja montaż Warszawa Klimatyzacja montaż Warszawa Klimatyzacja montaż Warszawa


Dom prywatny – Warszawa Zielonka

Montaż klimatyzatora Gree serii Fairy, model FA24D (grafitowy) (moc chłodnicza 7,0 kW), obsługującego salon z kuchnią i przedpokojem o łącznej powierzchni około 60 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej, na ozdobnych cegiełkach. Instalacja została przeprowadzona za "plecami" klimatyzatora na zewnątrz, gdzie została sprowadzona w maskownicy (8x6 cm) w dół, a następnie podłączona do agregatu zewnętrznego posadowionego na poziomie gruntu. Skropliny zostały odprowadzone razem z instalacją chłodniczą na zewnątrz - woda będzie swobodnie spływać na grunt.

Klimatyzatory gree Klimatyzatory gree


Dom prywatny – Warszawa Anin

Montaż klimatyzatora Gree serii Lomo Luxury Plus, model LLP12 (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego gabinet o powierzchni 20 m2, zlokalizowany na mocno nagrzewającym się poddaszu.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie bocznej pomieszczenia. Instalacja chłodnicza i skroplinowa zostały przeprowadzone przez ścianę (po uprzednim ich poprowadzeniu w bruździe w ścianie) do przestrzeni między kominem a ścianą, gdzie luzem zostały sprowadzone do posadzki, wprowadzone do nieużywanego kanału wentylacyjnego i przeprowadzone do kotłowni. W kotłowni instalacja chłodnicza została poprowadzona luzem po ścianie do ściany szczytowej, a następnie przeprowadzona na zewnątrz i podłączona do agregatu zewnętrznego podwieszonego na konstrukcji do ściany. Instalacja skroplinowa po wyjściu z kanału została sprowadzona do umywalki.

Gree z montażem Warszawa Gree z montażem Warszawa Gree z montażem Warszawa
Gree z montażem Warszawa Gree z montażem Warszawa


Mieszkanie prywatne – Otwock

Montaż klimatyzatora multisplit Gree z jednostkami Pular (moc chłodnicza jednostek wewnętrznych 2,2 + 3,2 kW), obsługującego salon z kuchnią oraz sypialnię.
Jednostki wewnętrzne dla obu pomieszczeń zostały zamontowane na ścianie szczytowej. Celem uniknięcia ingerencji w wystrój mieszkania, instalacje zostały przeprowadzone na balkon za "plecami" jednostek wewnętrznych. Na balkonie całość instalacji poprowadzono w maskownicach po elewacji (do późniejszego pomalowania maskownic na kolor elewacji) i podłączono do agregatu zewnętrznego postawionego na deskach tarasu. Skropliny razem z instalacjami chłodniczymi - woda będzie spływać pod deskowanie tarasu.

Klimatyzatory Klimatyzatory Klimatyzatory


Mieszkanie prywatne – Warszawa Wilanów

Montaż klimatyzatora Gree serii Pular, model PU18M (matowy) (moc chłodnicza 4,6 kW), obsługującego salon z kuchnią o łącznej powierzchni 42 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie bocznej salonu. Instalacja chłodnicza została sprowadzona ze spadkiem (dla skroplin) do wysokości około 50 cm nad podłogą na ścianie szczytowej, a następnie przeprowadzona na balkon, poprowadzona na niewielkim odcinku w maskownicy po elewacji i podłączona do agregatu zewnętrznego posadowionego na posadzce. Skropliny zostały odprowadzone razem z instalacją chłodniczą na balkon - woda będzie zbierana do zbiornika.

Klimatyzator gree pular Klimatyzator gree pular


Mieszkanie prywatne – Warszawa Grochów

Montaż klimatyzatora Mitsubishi serii Kompakt, model MSZ-AP25VGK (moc chłodnicza 2,5 kW), obsługującego sypialnię o powierzchni 15 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej. Ze względów technicznych (aby śrubunki nie wypadły wewnątrz ściany) instalacja po wyjściu z klimatyzatora została sprowadzona najpierw na odcinku 50 cm w dół w maskownicy (aby ukryć połączenie), a następnie przeprowadzona na balkon, gdzie została doprowadzona w górę także w maskownicy celem jej podłączenia do agregatu zewnętrznego. Agregat został podwieszony do ściany. Skropliny po wyprowadzeniu na balkon zostały sprowadzone oddzielnie w dół - woda będzie zbierana do zbiornika.

Klimatyzatory Mitsubishi Klimatyzatory Mitsubishi


Mieszkanie prywatne – Warszawa Ochota

Montaż klimatyzatora multisplit Gree z jednostkami U-Crown oraz Soyal, (moc chłodnicza jednostek wewnętrznych 5,0 + 2,7 kW), obsługującego salon z kuchnią oraz sypialnię.
Jednostka wewnętrzna dla salonu została zainstalowana na ścianie bocznej, centralnie między kuchnią a balkonem. Jednostka wewnętrzna dla sypialni została zamontowana nad wejściem do pomieszczenia. Instalacje chłodnicze zostały poprowadzone w bruzdach w ścianach i wylewce podłogowej, wykorzystując generalny remont mieszkania. Na balkonie podłączono je do agregatu podwieszonego ponad betonową "balustradą" balkonu. Skropliny zostały odprowadzone oddzielnymi bruzdami prowadzonymi w ścianach ze spadkiem do łazienki, gdzie na etapie wykańczania zostaną podłączone przez syfon do kanalizacji.

Klimatyzator Gree multisplit Klimatyzator Gree multisplit Klimatyzator Gree multisplit
Klimatyzator Gree multisplit Klimatyzator Gree multisplit Klimatyzator Gree multisplit
Klimatyzator Gree multisplit


Mieszkanie prywatne – Warszawa Wola

Montaż klimatyzatora Gree serii U-Crown, model UC12S (silver) (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon o powierzchni 32 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie prostopadłej do okien. Instalacja (chłodnicza oraz skroplinowa) została sprowadzona w bruździe w ścianie na wysokość około 50 cm nad podłogą, przeprowadzona na balkon i podłączona do agregatu zewnętrznego. Skropliny zostały odprowadzone razem z instalacją chłodniczą na balkon - woda będzie spływać pod deskowanie balkonu.

Klimatyzacja Gree z montażem Klimatyzacja Gree z montażem


Mieszkanie prywatne – Piaseczno

Montaż klimatyzatora Gree serii U-Crown, model UC12S (silver) (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon o powierzchni 29 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej, dzielącej mieszkanie od balkonu. Instalacja chłodnicza i skroplinowa zostały przeprowadzone za "plecami" klimatyzatora na balkon, gdzie zostały sprowadzone w maskownicy pionowo w dół, celem podłączenia do agregatu zewnętrznego posadowionego na posadzce balkonu. Skropliny będą odpływać do kanalizacji znajdującej się pod deskowaniem balkonu.

Klimatyzacja Gree z montażem Klimatyzacja Gree z montażem


Mieszkanie prywatne – Warszawa Ursynów

Montaż klimatyzatora LG serii ArtCool Mirror, model AC18BK (moc chłodnicza 5,0 kW), obsługującego salon z kuchnią o łącznej powierzchni 45 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej. Instalacja została przeprowadzona za "plecami" klimatyzatora na balkon, gdzie została sprowadzona w maskownicy w dół i także w maskownicy poprowadzona poziomo po ścianie do narożnika w drugiej części balkonu, gdzie został zainstalowany agregat zewnętrzny. Skropliny zostały odprowadzone razem z instalacją chłodniczą na balkon - woda będzie spływać do podpłytkowego odwodnienia balkonu.

Klimatyzator LG z montażem Warszawa Klimatyzator LG z montażem Warszawa Klimatyzator LG z montażem Warszawa


Mieszkanie prywatne – Warszawa Ursynów

Montaż klimatyzatora LG serii Standard 2, model S12ET (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon z kuchnią o łącznej powierzchni 26 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej, a zewnętrzna podwieszona bezpośrednio za jej "plecami". To najprostszy montaż standardowy. Skropliny zostały odprowadzone rurką sprowadzoną po elewacji balkonu w dół - woda będzie zbierana do zbiornika.

Klimatyzator LG Klimatyzator LG


Mieszkanie prywatne – Warszawa Mokotów

Montaż II-etapowy (najpierw instalacja, potem urządzenie) klimatyzatora Mitsubishi serii Kompakt, model MSZ-AP42VGK (moc chłodnicza 4,2 kW), obsługującego salon z kuchnią i pośrednio sypialnię, o łącznej powierzchni 38 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie bocznej, naprzeciwko drzwi do sypialni. Instalacja została sprowadzona w bruździe w ścianie w dół, a następnie w bruździe w wylewce podłogowej doprowadzona do narożnika salonu, gdzie została wyprowadzona (po uprzednim podniesieniu, by nie uszkodzić hydroizolacji balkonu) na balkon i podłączona do agregatu zewnętrznego posadowionego na posadzce. Skropliny zostały odprowadzone oddzielną bruzdą wykutą w ścianie ze spadkiem nad przyszły syfon zlewozmywaka w kuchni.

Klimatyzator Mitsubishi Kompakt Klimatyzator Mitsubishi Kompakt Klimatyzator Mitsubishi Kompakt
Klimatyzator Mitsubishi Kompakt Klimatyzator Mitsubishi Kompakt Klimatyzator Mitsubishi Kompakt
Klimatyzator Mitsubishi Kompakt Klimatyzator Mitsubishi Kompakt


Mieszkanie prywatne – Warszawa Ursynów

Montaż klimatyzatora Mitsubishi serii Premium, model MSZ-EF50VGKB (black) (moc chłodnicza 5,0 kW), obsługującego salon z kuchnią o łącznej powierzchni 42 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na bocznej salonu. Instalacja została doprowadzona w bruździe w ścianie do ściany szczytowej, a następnie przeprowadzona na zewnątrz celem podłączenia do agregatu zewnętrznego. Agregat został podwieszony do ściany na balkonie. Skropliny zostały odprowadzone rurką sprowadzoną po elewacji w dół - woda będzie odprowadzana do zbiornika.

Montaż klimatyzacji Warszawa Montaż klimatyzacji Warszawa


Mieszkanie prywatne – Dawidy Bankowe

Montaż klimatyzatora Toshiba serii Haori, model RAS-B13N4KVRG (moc chłodnicza 3,5 kW), obsługującego salon o powierzchni 30 m2.
Jednostka wewnętrzna została zainstalowana na ścianie szczytowej. Instalacja została sprowadzona w bruździe w ścianie w dół, a następnie przeprowadzona na balkon, celem podłączenia do agregatu zewnętrznego. Skropliny zostały odprowadzone razem z instalacją chłodniczą na balkon - woda będzie spływać do zbiornika zlokalizowanego obok agregatu zewnętrznego.

Montaż klimatyzacji Warszawa Montaż klimatyzacji Warszawa Montaż klimatyzacji Warszawa
Montaż klimatyzacji Warszawa

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu