Numer katalogowy: AS50PCTHRA
Kod producenta: AS50PCTHRA + 1U50KETFRA
Zalecany do: 35 - 49 m2
Moc chłodnicza: 5,3 kW
Moc grzewcza: 5,5 kW
Wykończenie: mat
Kolor: biały
Klasa energetyczna (chłodzenie): A++
Klasa energetyczna (ogrzewanie): A+
Cena zawiera: urządzenie z montażem standardowym (link)
Zapraszamy do odwiedzin i obejrzenia klimatyzatora na miejscu!
Ten klimatyzator ścienny oferuje szereg funkcji zwiększających komfort codziennego użytkowania:
Moc z zakresu: 3,7 - 5,5 kW
Seria: Pearl Neo Plus
| Moc chłodnicza (min. / nom. / maks.) | 1,30 / 5,30 / 6,00 kW |
|---|---|
| Moc grzewcza (min. / nom. / maks.) | 1,30 / 5,50 / 6,00 kW |
| Pobór mocy przy chłodzeniu (min. / nom. / maks.) | 0,70 / 1,83 / 2,00 kW |
| Pobór mocy przy ogrzewaniu (min. / nom. / maks.) | 0,70 / 1,53 / 2,00 kW |
| SEER / EER | 6,10 / 2,90 |
| SCOP / COP | 4,00 / 3,60 |
| Klasa efektywności energetycznej (chłodzenie / grzanie) | A++ / A+ |
| Roczne zużycie energii (chłodzenie / grzanie) | 304 / 1470 kWh/r |
| Zasilanie | 1 f / 220-240 V / 50 Hz |
| Gwarancja | 5 lat |
| Jednostka wewnętrzna AS50PCTHRA | |
| Wymiary (szer. × głęb. × wys.) | 875 × 212 × 304 mm |