Numer katalogowy: AS68PDTHRA
Kod producenta: AS68PDTHRA + 1U68WETFRA
Zalecany do: 50 - 80 m2
Moc chłodnicza: 6,8 kW
Moc grzewcza: 6,8 kW
Wykończenie: mat
Kolor: biały
Klasa energetyczna (chłodzenie): A++
Klasa energetyczna (ogrzewanie): A+
Cena zawiera: urządzenie z montażem standardowym (link)
Zapraszamy do odwiedzin i obejrzenia klimatyzatora na miejscu!
Moc z zakresu: 5,6 - 8,0 kW
Seria: Pearl Neo Plus
| Moc chłodnicza (min. / nom. / maks.) | 2,00 / 6,80 / 8,00 kW |
|---|---|
| Moc grzewcza (min. / nom. / maks.) | 2,00 / 6,80 / 8,00 kW |
| Pobór mocy przy chłodzeniu (min. / nom. / maks.) | 0,70 / 2,72 / 2,75 kW |
| Pobór mocy przy ogrzewaniu (min. / nom. / maks.) | 0,70 / 1,94 / 2,30 kW |
| SEER / EER | 6,10 / 2,50 |
| SCOP / COP | 4,00 / 3,50 |
| Klasa efektywności energetycznej (chłodzenie / grzanie) | A++ / A+ |
| Roczne zużycie energii (chłodzenie / grzanie) | 390 / 1750 kWh/r |
| Zasilanie | 1 f / 220-240 V / 50 Hz |
| Gwarancja | 5 lat |
| Jednostka wewnętrzna AS68PDTHRA | |
| Wymiary (szer. × głęb. × wys.) | 975 × 220 × 318 mm |