Masz pytanie?

Poradniki kupującego - osuszacze powietrza

OSUSZACZE POWIETRZA:

 

 • Jak dobrać osuszacz powietrza?
  (Najprostszą i najłatwiejszą metodą doboru osuszacza powietrza jest wybór urządzenia na podstawie kubatury pomieszczenia. Aby zapewnić efektywne osuszanie zaleca się, aby w ciągu godziny przez urządzenie przepływało co najmniej...)

 

 

 • Budowa w zimie - jak walczyć z zaciekami na ścianach?
  (Przypadek pana Huberta z jednej z podpoznańskich miejscowości pokazuje, że problemy z mokrymi tynkami mogą zaskoczyć każdego, komu przyszło prowadzić prace tynkarskie w zimie. Wg ekspertów budowlanych prace tynkarskie mogą być wykonywane w okresie zimowym...)

 

 • Zalanie - jak osuszyć mokre ściany?
  (Jeśli kiedykolwiek zostałeś zalany przez sąsiada lub pękła ci rura w pionie, doskonale zdajesz sobie sprawę, z czym to się wiąże. Po pierwsze - szkody w mieszkaniu, czyli mokre ściany i wszechobecny nieprzyjemny zapach wilgoci. Po drugie - długa droga do uzyskania odszkodowania z ubezpieczalni. Po trzecie - wizja wydatków...)

 

 • Zasady użytkowania kondensacyjnych osuszaczy powietrza
  (Osuszacze kondensacyjne przeznaczone są do osuszania powietrza w zamkniętych pomieszczeniach (zamknięte drzwi oraz okna), należy przestrzegać minimalnej odległości od ścian (zwykle 0,2÷0,5 m), ustawienie urządzenia na środku pomieszczenia zwiększa...)

 

 • Mokre tynki. Jak przyspieszyć prace remontowe?
  (Dla murarzy, tynkarzy i malarzy okres jesienno-zimowy to czas pełen wyzwań. Postępy przy wielu pracach uzależnione są bowiem od otaczającej aury, która jak wiadomo o tej porze roku bywa bardzo zmienna. Jednak pomimo niskich temperatur, silnych wiatrów i częstych opadów deszczu - robotnicy mogą dość skutecznie poradzić sobie z...)

 

 

 • Osuszanie i jego metody
  (Osuszanie powietrza jest procesem polegającym na zmniejszeniu ilości pary wodnej zawartej w powietrzu poprzez zastosowanie odpowiednich metod. Bezpośrednie usunięcie wilgoci z powietrza może nastąpić przez...)

 

 • Zastosowanie osuszania powietrza
  (Nadmiar wilgoci w powietrzu może być przyczyną powstawania niepożądanych skutków, takich jak złe samopoczucie, choroby, straty materialne oraz powodowanie wzrostu ryzyka wypadków przy pracy. Można im zapobiegać przez zmniejszanie zawartości wody w powietrzu...)

 

 • Metody osuszania powietrza
  (Osuszanie powietrza jest procesem polegającym na zmniejszeniu ilości pary wodnej w powietrzu. Powietrze może zostać osuszone na kilka sposobów: ogrzewanie i wentylacja, osuszanie kondensacyjne, osuszanie adsorpcyjne...)

 

 • 5 powodów, dla których warto korzystać z osuszacza powietrza
  Nadmierna wilgoć to jeden z głównych problemów, z którymi zmagają się użytkownicy zarówno nowych, jak i starych domów oraz mieszkań. Mokre ściany, uciążliwy zapach oraz ogólny dyskomfort, z jakim wiąże się przebywanie w zawilgoconych pomieszczeniach, nie służą naszemu zdrowiu, ani samopoczuciu.

 

`
Facebook