Masz pytanie?

Poradnik kupującego - oczyszczacze powietrza

OCZYSZCZACZE POWIETRZA:

 

 • Czy warto kupić oczyszczacz powietrza?
  (To prawda, że w ostatnich latach oczyszczacze powietrza cieszą się coraz większą popularnością. Dzieje się tak, ponieważ dla wielu osób okazują się godnym uwagi rozwiązaniem w przypadku problemów z zanieczyszczeniem powietrza w danym miejscu lub podczas zmagania się z różnego rodzaju alergiami...)

 

 • Filtry do oczyszczacza powietrza - jakie rodzaje wyróżniamy?
  (Nie ulega wątpliwości, że sercem każdego oczyszczacza powietrza staje się filtr wewnętrzny. To do niego należy zatrzymywanie zanieczyszczeń, wirusów, bakterii, czy roztoczy, a także ich uwięzienie w strukturze filtra. Filtry do oczyszczacza powietrza przybierają różne formy, które doskonale sprawdzają się dla rozmaitych zastosowań. Jakie rodzaje filtrów można spotkać w ofercie producentów? Które rozwiązanie warto zastosować do swojego pomieszczenia? Zapraszamy do zapoznania się z kompleksowym poradnikiem analizującym filtry do oczyszczaczy powietrza. Wybór właściwego produktu stanie się od teraz znacznie łatwiejszy...)

 

 • Oczyszczacz powietrza z jonizatorem i nawilżaczem - czy warto się zaopatrzyć w takie urządzenie?
  (Integracja wielu funkcji w jednym urządzeniu od zawsze stanowi obszar wnikliwej analizy inżynieryjnej. Efektem pracy specjalistów są takie produkty jak oczyszczacz powietrza z jonizatorem, który w teorii powinien stanowić kompletny sprzęt dla zapewnienia najwyższej jakości powietrza w danym pomieszczeniu. Jak działa jonizator powietrza? Czy takie połączenie nie generuje niepotrzebnych kompromisów wobec podstawowych funkcji usuwania zanieczyszczeń? Dlaczego jonizacja powietrza jest tak istotna dla zdrowia dróg oddechowych? ... )

 

 • Czyste powietrze w domu - jak o nie zadbać?
  (Lawinowy wzrost stężenia zanieczyszczeń w powietrzu nie napawa optymizmem. Codziennie do naszych płuc dociera wiele pyłów zawieszonych i substancji toksycznych, które powodują komplikacje zdrowotne. Przestrzeń domowa również nie jest pozbawiona kontaminacji. O ile na zanieczyszczenia przestrzeni zewnętrznej nie mamy bezpośrednio wpływu, o tyle kreowanie korzystnego środowiska w pomieszczeniach wewnętrznych staje się jak najbardziej możliwe. Jak zatem zadbać o czyste powietrze w domu lub mieszkaniu? Jak sprawdzić jakość powietrza w domu, aby mieć pewność co do skuteczności nabywanego sprzętu? Zapraszamy do lektury artykułu, który wyjaśni wszelkie kwestie związane z poprawą warunków bytowych w domach i mieszkaniach, co ma bezpośrednie przełożenie ma zdrowie domowników...)

 

 

 • Budowa oraz zasada działania typowych i nowoczesnych oczyszczaczy powietrza
  (Oczyszczacze powietrza to urządzenia kompleksowe. Ich głównym zadaniem jest eliminacja z powietrza zanieczyszczeń takich jak: kurz, roztocza, grzyby, a nawet drobnoustroje (bakterie i wirusy). Ponieważ na rynku jest bardzo wiele modeli tych urządzeń, większość z klientów pyta jaki oczyszczacz powietrza wybrać? Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą oczyszczaczy, dlatego znamy odpowiedź na to pytanie. Naszym zdaniem zdecydowanie najlepiej jest postawić na nowoczesny oczyszczacz powietrza, działający na innej zasadzie niż typowe modele wysposażone w filtry Hepa. Niejednoktotnie daje nam to przewagę w postaci ekonomiczniejszej pracy, większej zdolności wyłapywania zanieczyszczeń czy też całkiem bezgłośnej pracy. Dlatego jeśli zainteresowała Cię taka możliwość innowacyjnego oczyszczania powietrza - czytaj więcej i dowiedz się o szczegółach budowy oczyszczaczy powietrza).

 

 • Jestem alergikiem. Czy zakup oczyszczacza powietrza pomoże uporać się dolegliwościami?
  (Każdy alergik z pewnością wie, jak bardzo uciążliwe są wszelkie dolegliwości (katar, łzawienie, kaszel, duszności, wysypki itd.) pojawiające się na skutek kontaktu z różnego rodzaju alergenami. Czynniki wywołujące alergie są niemal wszechobecne stąd często pojawiające się pytania: co zrobić, jakie lekarstwa przyjmować, jaki oczyszczacz powietrza kupić by ulżyć dolegliwościom. Znamy odpowiedź na ostatnie pytanie - musi to być urządzenie spełniające wymagane kryteria usuwania z powietrza zanieczyszczeń alergizujących. Niestety nie wszystkie obecne na rynku modele mają takie zdolności. Część z nich, szczególnie w niskich cenach jest oczyszczaczem powietrza tylko z nazwy. Zastosowane w nich małe powierzchnie filtracyjne, słabe wydajnościowo wentylatory sprawiają że urządzenia pozornie oczyszczają powietrze. Dlatego rekomendujemy oczyszczacze, których ceny zaczynają się od 1000 zł. Na chwilę obecną (2016r) największą popularnością wśród alergików cieszy się sprawdzone modele https://www.klimatop.pl/wyniki-wyszukiwania,19.html?sPhrase=oczyszczacz+daikin+mc oraz urządzenia marki Sharp serii KC-A: https://www.klimatop.pl/wyniki-wyszukiwania,19.html?sPhrase=kc-a. Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej jakie oczyszczacze powietrza pozwolą uporać się z dolegliwościami, kliknij).

 

 

 • Jak radzić sobie ze smogiem? Przeczytaj jakie niebezpieczeństwa niosą za sobą "zimowe" zanieczyszczenia powietrza coraz częściej pojawiające się nie tylko w dużych aglomeracjach, ale też mniejszych miejscowościach...

 

 • Oczyszczacze powietrza-ranking 2022! – Zastanawiając się, jaki oczyszczacz powietrza wybrać, warto porównać poszczególne modele pod kątem najważniejszych właściwości użytkowych i zastosowanych w nich technologii.
 • Gdzie warto zamontować kurtynę powietrzną? Rozwiązaniem, które łączy bogatą funkcjonalność z szeroką gamą zastosowań, jest kurtyna grzewcza. Odpowiadamy na podstawowe pytania dotyczące tego typu urządzeń, wyjaśniając, jak działają, jakie są ich podstawowe zalety oraz gdzie warto je zamontować.

 

 

Facebook