Masz pytanie?

Poradnik kupującego - oczyszczacze powietrza

OCZYSZCZACZE POWIETRZA:

 

 

  • Budowa oraz zasada działania typowych i nowoczesnych oczyszczaczy powietrza
    (Oczyszczacze powietrza to urządzenia kompleksowe. Ich głównym zadaniem jest eliminacja z powietrza zanieczyszczeń takich jak: kurz, roztocza, grzyby, a nawet drobnoustroje (bakterie i wirusy). Ponieważ na rynku jest bardzo wiele modeli tych urządzeń, większość z klientów pyta jaki oczyszczacz powietrza wybrać? Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą oczyszczaczy, dlatego znamy odpowiedź na to pytanie. Naszym zdaniem zdecydowanie najlepiej jest postawić na nowoczesny oczyszczacz powietrza, działający na innej zasadzie niż typowe modele wysposażone w filtry Hepa. Niejednoktotnie daje nam to przewagę w postaci ekonomiczniejszej pracy, większej zdolności wyłapywania zanieczyszczeń czy też całkiem bezgłośnej pracy. Dlatego jeśli zainteresowała Cię taka możliwość innowacyjnego oczyszczania powietrza - czytaj więcej i dowiedz się o szczegółach budowy oczyszczaczy powietrza).

 

  • Jestem alergikiem. Czy zakup oczyszczacza powietrza pomoże uporać się dolegliwościami?
    (Każdy alergik z pewnością wie, jak bardzo uciążliwe są wszelkie dolegliwości (katar, łzawienie, kaszel, duszności, wysypki itd.) pojawiające się na skutek kontaktu z różnego rodzaju alergenami. Czynniki wywołujące alergie są niemal wszechobecne stąd często pojawiające się pytania: co zrobić, jakie lekarstwa przyjmować, jaki oczyszczacz powietrza kupić by ulżyć dolegliwościom. Znamy odpowiedź na ostatnie pytanie - musi to być urządzenie spełniające wymagane kryteria usuwania z powietrza zanieczyszczeń alergizujących. Niestety nie wszystkie obecne na rynku modele mają takie zdolności. Część z nich, szczególnie w niskich cenach jest oczyszczaczem powietrza tylko z nazwy. Zastosowane w nich małe powierzchnie filtracyjne, słabe wydajnościowo wentylatory sprawiają że urządzenia pozornie oczyszczają powietrze. Dlatego rekomendujemy oczyszczacze, których ceny zaczynają się od 1000 zł. Na chwilę obecną (2016r) największą popularnością wśród alergików cieszy się sprawdzone modele https://www.klimatop.pl/wyniki-wyszukiwania,19.html?sPhrase=oczyszczacz+daikin+mc oraz urządzenia marki Sharp serii KC-A: https://www.klimatop.pl/wyniki-wyszukiwania,19.html?sPhrase=kc-a. Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej jakie oczyszczacze powietrza pozwolą uporać się z dolegliwościami, kliknij).

 

 

  • Jak radzić sobie ze smogiem? Przeczytaj jakie niebezpieczeństwa niosą za sobą "zimowe" zanieczyszczenia powietrza coraz częściej pojawiające się nie tylko w dużych aglomeracjach, ale też mniejszych miejscowościach...

 

 

Facebook